Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ,

 

Nu am apucat sa citesc nimic , mi-a dat vecinul un pic de net . Mai am 9 G de net dar a expirat perioada :(

Suntem full de bagaje si sunt stresată tare . Mâine plecam spre Bucuresti , nu stiu cand plecam ...

Aveam de sprijin moral ... Nici nu stiu cum sa il îmbrac pe Andrei , aici cald , acolo frig ... Uff

Va pup !

Sim........ calatorie usoara va doresc, fara peripetii!

Sa ajungeti cu bine acasa!

Imbraca-l ca pentru aici si ii iei cu tine, sa ai la indemana, un hanorac, eventual si-un pantalonas.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,

 

Nu am apucat sa citesc nimic , mi-a dat vecinul un pic de net . Mai am 9 G de net dar a expirat perioada :(

Suntem full de bagaje si sunt stresată tare . Mâine plecam spre Bucuresti , nu stiu cand plecam ...

Aveam de sprijin moral ... Nici nu stiu cum sa il îmbrac pe Andrei , aici cald , acolo frig ... Uff

Va pup !

Sim, drum bun si bb cuminte iti doresc...ia cu tine in bagajul de mana niste haine mai grosute si i le adaugi din mers:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,

 

Nu am apucat sa citesc nimic , mi-a dat vecinul un pic de net . Mai am 9 G de net dar a expirat perioada :(

Suntem full de bagaje si sunt stresată tare . Mâine plecam spre Bucuresti , nu stiu cand plecam ...

Aveam de sprijin moral ... Nici nu stiu cum sa il îmbrac pe Andrei , aici cald , acolo frig ... Uff

Va pup !

Sim, aici e mai rece, eu il scot in body cu maneca lunga, pantaloni, sosete si o geaca subtire. 

Si drum bun!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da da, celebrii mancatori de seminte care fac trasee montane in adidasi si pantofi cu sclipici si care arunca ambalaje de snacksuri si cutii de bere in padure....bleah

Offf... astia care scuipa seminte, am avut o discutie cu una in parc care, pe langa faptul ca scuipa seminte in locul de joaca al copiilor, si-a aprins tigara langa banca mea si tot fumul venea la bb :(

Bineinteles ca nu s-a sinchisit sa se miste 2 pasi, a trebuit sa mut eu carutul, mi-a fost sila de ea, chiar nu aveam cu cine vorbi

 

Aaa... buna, sunt si eu pe aici, dar in urma rau... ma dor mainile, bb vrea doar in brate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...