Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Jur xa in ritmul ăsta, ajung la CIO.

nu stiu ce sa mai fac cu somnul asta al ei. La un moment dat, m.am enervat atat de tare incat imi venea sa dau cu ea in pat. Soțu' a început sa doarma in living.

Mârâie non stop! Face ca elicopterul, plânge, urla. Fac ture cu ea in brațe, leagan, pusa pe picioare. Pana la urama cred ca ajung sa o pun in patut si plec si eu in living.

Cum reusesc sa atipesc, pac! Incepe!

astazi mi-a facu si mie asa de la ora 5 [batcap]  (si ma culcasem pe la 3) sunt cheauna! ea e fresh!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz ce dragutz!!!! (vb in rime [soricel] )

E o scumpa balerina!!!! Realizez ce repede trece timpul. Deja ai pus-o in scaunel pt diversificare, mai ieri ii puneai numele de "balerina" cand te intorceai de la eco si ziceai ca e toata o finuta. Ce mari am crescuuuut! (si noi si bebeii)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele cu bebeii maraiciosi...v-ati uitat pe The Wonder Weeks? Este si aplicatie pe telefon, si la noi a cam nimerit perioadele cu nervisori, te avertizeaza ca urmeaza cateva saptamani mai "negre" din cauza unor progrese pe care le fac copiii. La mine de exemplu cica de saptamana viitoare incep maraielile [batcap] .

 

Azi am citit si despre anxietatea de separare de la 7-9 luni. Macar sa fiu pregatita psihic [fri]

http://www.psihologpentrucopii.ro/2014/08/ce-este-anxietatea-de-separare-de-la-7-9-luni/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O fi ceva in perioada asta, ca si a mea si-a schimbat obiceiurile cu somnul de noapte. 

 

Maddutz, ai o dulceata! Si aveti pleata intr-o parte, ca noi. Daca nu i-o dau intr-o parte aproape ii intra parul in ochi. Clamitele nu stau, e fin parul si cad.

 

Julia, si a mea ma jumuleste. Si daca o gadil cu motul meu pe burtica goala inainte de baie rade in hohote numai cand vede ca ma apropii de ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Poca, l am dat disparut de marti...si ieri, dupa ce v am scris, l am gasit....

 

Pt cine intreba daca se iau si bonurile de masa in calcul pt indemnizatie...se pare ca da! eu calculasem ca o sa iau 800 -900s;lei, dar decizia e pe 1000 si ceva.

 

Cine fol sapun de alep, de unde comandati si cum se comporta? Parca mai intrebase si ANDRA, dar pe mine ma intere din Ro. Aaa, si ce preturi...?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...