Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Helou,

 

Frumusica balerina :)

 

Poca, de ce gândești scenarii negative? Las-o sa mănânce, fiind in creştere poate chiar are nevoie de mai mult. Andrei cum mai e după vaccin?

 

Gina, apropo de Blw si copii care nu mananca, am citit pe grupul de pe FB, spunea o mămică cum ca de când face BLW cu cel mic a început să mănânce şi cel mare mai mult si mai bine, pana atunci cică mai greu îl convingea

 

Si eu aștept să înceapă să mănânce a mea, dar mai am de așteptat :) eu mai mult din curiozitate parca, sa vad cum o sa fie :)

 

Julia, mare smechera pitzi :)

Nu stiu de ce...Andrei e super ok, nici nu zici ca a fost vaccinat  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fain scaunul! Hai ca ma apuc sa caut si eu sh...ca sotul a zis ca bagam centrala de indemnizatie, ca vine pe 3 luni...si eu care imi facusem atatea planuri :))

 

Maddutz, superba balerina! Si ce ii mai place ei acolo!!!

 

Cine ma ajuta si pe mine cu cartea despre BLW? Eu credeam ca o am, si de o ora caut in mail...cea cu parentingul am descarcat-o si am si inceput a ceti din ea...dar asta ori n-o gasesc eu, ori n-am cerut-o...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

vladut a facut kk cu sange aseara, asa ca azi am inceput diversificarea cu enterol cu lingurita pe scaunel :)

I-a placut ideea, l-a luat pe tot

si pe langa ca sunt extrastresata cu chestia asta, s-a gasit o baba stirba sa-l scuipe cu flegme pe strada, ca sa nu-l deoache. Doamne sfinte, mare e prostia unora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce balerină frumușică! Și mare! :)

Noi de la 5 suntem treji, s-au trezit amândoi pruncii flămânzi. Ana Maria zilele astea mănâncă destul de mult și des, mă îngrijorează puțin, nu sunt obișnuită. Evident că iar m-am apucat de citit pe net și am dat de simptomele de diabet la copii...acum iar mă stresez. Dar totuși, e ora 10 și ea mănâncă a treia oară pe ziua de azi?!

Poca, eu zic sa nu iti faci griji...o fi avand si toddleri pusee ca doar sunt in crestere...Andreas mananca uneori tot ce vede in fata ochilor de ma si sperie, alte dati doar cat sa supravietuiasca...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...