Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza!!

Ai mei au dormit de aseara de la 9 pana acum la 8 fara treziri...minuneeee..tot ii controlam sa vad daca nu au temperatura si daca mai respira;))

DeeaI, ma bucur ca ti-ai gasit portofelul...imi imaginez ca nu prea iti ardea de stat la cozi cu fata dupa tine...sapun de alep zicea dianamaria ca gasesti pe organix (mie nu imi merge site-ul)......

 

ce le-ai dat sa manance...zi-ne si noua poate dorm si ai mei macar pe jumatate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu cartea blw. poate asa mananca si al meu ceva....

Cel mai simplu si rapid este sa o descărci de pe blw Romania. Este la files. Eu de acolo am luat.o.

 

Nu i.am mai făcut dovleac azi. Suntem in deplasare, asa ca i.am facut cartofi, morcovi, pastarnac si ardei capia la aburi. Am dat pielita jos de pe ardei. A papat si acum bagă somn cu bunica.sa :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, offffffff. De la ce oare?

 

Si eu aveam emotii cu blw.ul, inca mai am dar nu chiar asa grav. Eu am inceput cu banana (duminică), si a acceptat fara nicio problema legumele de a doua zi. Coordonarea mana-ochi-gura e foarte buna, sta in fund nesustinuta, nu cade într.o parte, mesteca, scuipa bucatile, se descurca repede si usor cu gag.urile, iar la sfârșitul mesei o caut in gurita dupa resturi de mancare (sa nu cumva sa.si faca rezerve ca un hamster), cu resturile ramase in gurita se poate ineca. Aaa, tzatzica inainte si dupa masa intotdeauna.

Obligatoriu baitza dupa ce termina de mancat :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...