Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 733
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, inca 2 min si e miezul noptii si eu nu pot sa dorm. Maine, de fapt astazi,merg la servici. La voi cum a fost. Pe mine ma ia cu o slabiciune la stomac din cauza emotiilor. Of of.

 

Am citit dar nu imi sta mintea la scris acum, de fapt nu imi sta la nimic. Imi vine sa il aduc pe Paul in pat cu noi si sa ma uit la el indeluuuuuung. Acum cat mai pot ca maine poimaine e mai mare ca mine si nu mai pot. Gata, ca devin lacrimogena (oricum plang cand scriu).

 

Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Carmen draga mult succes sa te obisnuiesti cu situatia cat mai repede. Eu am noroc ca mmerg la job cu sotul meu (lucram in aceeasi institutie dar nu ne prea vedem in timpul jobului) syi pt ca lucrez de 15 aici am nasit baietelul unei colege, alta colega a nasit pe Andrei si sunt ca in familie. Deci climatul in birou e ok. Lucrez doar pana la 16. Singurul lucru cu care nu m-am obisnuit este ca stau prea Putin cu Andrei. Cred ca asta e problema si la tine. A zzis o colega din alt birou sa mă duc la psiholog ca nu e normal sa gândesc asa. Eu cred ca e....dar ma rog. Te vei obisnui , ai mai facut- o de doouua ori. Nu prea ai ce face. Sa ne spui cum a fost.

O săptămână perfectă tuturor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La servici fiind ocupata mai uit. Cel mai greu e de la 16 pana îl luam pe Anndrei. Sunt intr-o alerta maxima. Sa fac dush, sa mă schuimb in haine de parc,sa nu uit bicicleta, casca, sa mmananc printre ele si cand suna mama ca s-a trezit si mâncat sa mergem duoa el. Deci de la 16 la 17.30 sunt ca haituita de cineva asa alerg prin casa sa fiu gata cand suna telefonul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut.

 

De cand am scris si pana azi nu mi-a mers forumul, am deschis azi cu mozilla si vad ca merge. Imi aparea pagina in constructie...

 

Carmen cat am fost in concediu si era cald, l-am lasat doar in chilotei, am strans covoarele (si asa am niste petece de covoare pe mijloc) si l-am lasat sa faca asa ca sa constientizeze cand face. La un moment dat se speria si plangea cand facea pipi, probabil era cald pe picioare, nu stiu...

 

Cele care mergeti la cresa, va urez sanatate cat mai multa, sa nu se imbolnaveasca copii des, restul problemelor se rezolva oricum.

 

Fug la treaba ca de dimineata scriu mes asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ati scris atat de mult ca am si uitat ce ati scris.

 

Norma, vacanta placuta si cu folos!

Am luat si eu un voucher azi la Salina artificiala. O trimit pe mama cu M. Am fost si eu azi la o sedinta cu ele. E f ok. Sper sa fie si cu folis. M de aseara are o tona de muci. Exact o luna a trecut de cand s-a declansat racesla trecuta, care a durat vreo 10 zile. O iau razna daca o luam de acum!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Si noi suntem raciti, am inceput eu cu o durere mare in gat de vreo 3 zile si de azi noapte ambii baieti au inceput... sa vedem ce ne asteapta de acum.

 

Norma nu am scapat de scutec, cand mai plec undeva ii mai pun si noaptea la fel, prin casa nu-l mai purtam deloc. Cand ii mai pun ziua il intreb daca face si-mi spune, dar vad ca spune singur chiar daca nu-l intreb. Aseara a plans tare la somn ca nu voia scutecul nicicum, i l-am pus dupa ce a adormit. Adevarul este ca si David dupa 5 zile fara scutec ziua, nu a mai acceptat noaptea si am scapat de tot. Acum insa, nush ce e cu mine de nu i-l scot si noaptea,  el doarme in patut in sacul de dormit si mi-ar fi greu sa-l pandesc noaptea cand face sa-l trezesc... la David imi amintesc ca il trezeam pe la 2 noaptea si asa am tinut-o pana isi facuse un program si se trezea singur tot la ora aia.

 

Iar scriu de la 8 dimi mesajul asta, va pup! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...