Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 4


Recommended Posts

Olivia- e trist cum generatia care se ridica e atat de dezinteresata si lipsita de respect fata de cei dragi, ei nu constientizeaza cat de greu este viitorul daca nu lupti sa ai rezultate bune in orice domeniu.

Am vobit cu cateva prietene care au copii de 14-17 ani , e perioada cea mai grea, ne pplangem noi ca e greu acum dar mai greu este mai tarziu... iti trebuie o tactica foarte buna sa te apropii de copil, sa-l intelegi atunci cand trebuie, sa ii dai sfaturi favorabile la momentul oportun... e greu, sper sa ne intareasca Dumnezeu sa iesim la liman cu bine in toate !!!

 

:( Uf, ce bataie a luat Simona...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 733
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Corina îmi pare rău că David e atât de bolnav. Doamne ajuta sa gasiti repede cauza si sa se faca bine. Cand ai timp sa ne spui cum e. E ora 5 dimineața si stau cu Andrei in brate

. Îmi freaca semnele de pe gat si spune ca vrea in pat cu mama si tata sau sa se joace lego. De când scriu mesajul au mai trecut 20 minute si nu adoarme. Azi vom merge si la cresa. Cred ca va fi rupt de oboseala. E treaz de o ora.

Va doresc o săptămână perfecta si sănătate bolnăviorilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinuka, multa-multa sanatate si te rog, tine-ne la curent cu starea lui Daviducu!

 

Norma, si Luca a avut o noapte identica! La 12 noaptea a sarit peste mine si nu a mai vrut la el in patut, s-a zvarcolit incontinuu si la 04.40 nu mai vroia sa doarma. Pana la urma l-am tinut pana pe la 06.10 in pat. Se invarte cu mine casa si tre sa ma concentrez la germana :))) Sper sa fie okay la gradi si poate doarme sau sta linistit, cine stie :)

 

Pupicei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

 

Si noi cu o noapte grea, s-a tot zvarcolit / foit prin somn si l-am luat cu mine in pat, s-a mai frichinit si apoi a adormit. La noi sunt cateva nopti, de cand e el, cand nu doarme, sunt o norocoasa. Cred totusi ca a visat ceva pentru ca aseara, inainte de culcare, s-au jucat ca disperatii cu o masca de haloween cumparata pt scoala, Calin il punea pe David sa o puna pe fata si sa-l alerge prin casa, era o nebunie totala... asta banuiesc eu ca o fi fost...

 

Corina sanatate multa, sa va faceti bine repede. Din pacate asta e cu cresa, eu nu sunt de acord cu cresa pana la 3 ani macar, pana cand se mai imunizeaza si ei putin. Oricum si primul an de gradi e nasol cu bolile (acuma mai sunt si exceptii, eu asa le numesc la cati copii sanatosi intalnesc cu gradi). Dar daca n-ai ce face, asta e! Partea buna e ca o sa fie imunizat mai repede...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

De asa imunizare mai bine ma lipseam..

Suntem internati...azi am fost trimisi la ORL...otita supurata (are o infectie in spatele timpanului), amigdalita pultacee si conjunctivita..infectia e extinsa in organism..primeste cefort iv, 2 g/zi..miercuri mergem iar la ORL sa vedem daca scapam de infectie sau tre sa sparga timpanul sa o scoata..no, cam asa ne distram "" pe nas nu mai ies muci, parca iese puroi..

Si l-au vazut 3 dr pana am ajuns la urgenta... Puteam sta linistita pe nurofen cu panadol..

Multumim ca v-ati gandit la noi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Corina, imi pare rau, otita e nasoala dar acuma sa o trateze ei bine. Cu drii stii si tu cum e, rar gasesti unul bun, de obicei mai si spun lucruri diferite si nu stii ce sa mai faci... e clar ca a fost dintr-una in alta si a facut infectie puternica. Cefortul e bun si o sa-si faca efectul, ai sa vezi. Si ai mei au facut in spital. Sanatate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Corinuka, fix asta va lipsea acum! Ma gandesc la Daviducu, il doare urechea? Cum reuseste sa respire? Cred ca ii este tare, tare, greu! Va imbratisez!

 

Mirabela, Calin mai doare in patut cu bare? Intreb pt ca Luca se repezea sa se arunce din patut si am scos barele, asa ca poate trece oricand de la mine la el in pat si invers.

 

Aveti grija de voi si multa, multa sanatate! Maine ma duc sa vad si eu pitica, ma rog sa fie bine... [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...