Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 733
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Offffff Corina. Eu am încetat se mult sa mă uit la filmulețe cu violenta asupra copiilor pt ca ma marcau atât de tare ca nu eram buna de nimic zile in sir.

Eu sunt gata îmbrăcată si îmi savurez cafeluta. Il mai las Putin pe Andrei sa doarmă. Cred ca ar trebui sa il cum seara mai repede de 22 dar nu reușesc. Îmi tot aduce carti sa ii citesc, face exercitii cu tati ( genuflexiuni, abdomene....e un scump)....isi gaseste activitati seara o grămadă.

Sa aveti o zi minuntata.....tare as vrea sa nu mai planga azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ciao, si noi am fost cu febra doua zile (adica S). de aseara vad ca e ok, dar cine stie? nu zic inca hop!

 

Oli, dar ai cumparat, nu gluma!

 

Norma, cu cat ai luat ferma mare? chiar sunt curioasa!

 

aseara si azi dimineata s-a jucat S cu play-doh f mult... va spuneam ca are multe matrite, si eu ii faceam animale, el le insiruia si re-aranja si-mi spunea ce sa mai fac. dimineata nu stiu cum s-a jucat, ca taica-su a fost servitorul. 

aici ploua de cateva zile, asa va fi urmatoarele doua sapt. cel putin, si cum se si intuneca devreme... nu mai putem iesi afara. Sapt. trecuta am mers in parc dupa servici, deja se intuneca, dar am sperat ca sunt copii, nu era nici 5. de unde, nici tzipenie de om, si nici lumina! (parcul asta e de fapt padure lasata cum s-a format de sute/ mii de ani, si sunt carari facute, altfel e f salbatic.) am plecat repejor ca mi-era si teama...

in mall nu pot merge ca e nebunie deja, valuri valuri de oameni! ieri la 3 abia am gasit loc de parcare. atat de tare s-a construit in zona, si inca sunt niste turnuri inaaalte care-s aproape gata, incat sunt f multi oameni in zona! nashpa.

 

nimic special. sunt obosita ca noaptea dorm iepureste, atata se foieste si maraie, geme, imi trage cate-un picior, se baga-n mine si ma ia de gat [il]  [il]  [il]  iubesc asta, dar imi fuge somnul ca tb sa stau in pozitii ciudate.

abia astept sa doooorrrrmmm cine stie cand? sper atunci cand vine tata. sper...

 

sa vedeti un nou stres pe mine, ca-l voi auzi sforaind in sufragerie si nu voi dormi bine! sotul nu sforaia decat f f rar si imediat il impungeam si se foia si gata sforaitul! ei, dar sper sa fie bine!

 

va pup, sanatate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am luat Lego ferma mare cu 175 lei.

La cresa s-a aruncat pe jos si a facut circ primele 5 minute apoi a fost ff cuminte si cooperant. Sunt cuvintele educatoarei. A păpat si a cântat. Zice ca mai merge. Vedem dimineata.

Azi am fost cu el la tuns. A fost incredibil de cuminte.

Va las ca am de strâns dupa baie si sa fac lapticul ca ne pregătim de somn.

Sănătate bolnăviorilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...