Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 4


Recommended Posts

Ramona, ce inseamna tv smart?

ai keyboard, sau cum il fol. ca si pc?

 

ce marca & diagonala ai? esti multumita?

 

m-am plictisit de tv meu, e mic tare, in rest se vede f bine, are doar 4-5 ani. si mai ales- abia ma uit la tv, dar S se uita la dvd si acum se mai uita tata, desi nu pricepe nimic, se uita la "poze"

si parca imi devine pe zi ce trece mai urat si mai mic :)))

 

mersi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 733
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am cumparat un LG, smart Tv- full HD cu diagonala de 80 cm si am dat 1280 ron. Are o claritate f.buna si functii de computer (se poate atasa tastatura si mouse pt. ca in soate are 3 USB-uri) , nu l-am testat la capacitate maxima, eu le pus la copii muzica de pe Youtube si pe HDD external diverse desene in ideea sa nu se mai uite la Disney Junior sau Minimax unde se tot repeta desenele.

Uite aici info despre el http://www.flanco.ro/televizor-smart-led-lg-81-cm-full-hd-32lb5700.html

 

Le pun muzica care v-am atasato si voua cu o pagina in urma(deja Naty stie multe versuri pt ca acele cantele sunt tare frumoase) , pt. ca nu vreau sa stea cu ochii in tv. deschid o pagina noua iar ei DOAR asculta muzica si se joaca cu jucarii. 

Cand o culc pe Naty,  ii pun lui Stefan engleza sau o poveste maghiara apoi mi-o povesteste ce a inteles. In ultima perioada ne-am uitat la Ice Age Continental sau ”Cum sa iti imblanzesti dragonul” 1 si 2 (le-am descarcat de pe utorrent si le-am copiat pe HDD).

De ieri am descoperit un serial frumos ”Revenge”,  chiar imi place si-l recomand cu drag.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laaaaaaa multiiii ani!!!!

Noul an sa va găsească fericite alături de familie, sa aveți parte doar de bucurii, sănătate multa si iubire.

 

Si noi stăm acasa dar in doi. Andrei e la bunici. L-am dus acum la 21.30 si îl vom lua dimineata. Vrem sa dormim Putin mai mult pt ca suntem franti. In sfârsit suntem toti sănătoși. Andrei a prins energie, mananca ca înainte. De maine începem noi a primi vizitatori ca fiind tot bolnavi bietul de el nu a putut sa se întâlnească cu copii si sa isi primească toate cadourile.

 

Corina îmi pare tare rau sa aud ca treceti prin asa momente. Mă bucur ca David e bine.

 

pupici. Ne auzim la anu'

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello again

Cum ati petrecut ? Cum sunteti?

Andrei doarme si eu mă uit la Return to zero.

Dupa trezire asteptam musafirii care nu au putut veni de Crăciun datorită bolilor noastre.

Sper ca ati început cu bine anul. Va astept cu vesti despre voi. Daca aveti chef mai spuneti idei ce papati ca parca ma invart in jurul.cozii si sunt in lipsa se inspiratie.

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fetelor si boboceilor!

 

N-am prea avut timp sa trec pe aici. Acum cu sarbatorile am citit ce mai faceti. Mi-e dor de voi.

 

Noi suntem bine, copiii sanatosi, anul asta n-am avut probleme cu sanatatea, fata de anul trecut cate am mai tras...

 

Am scapat de tot de scutec, de cateva luni peste zi si acum de 2 sapt se trezeste singur o data pe noapte pt pipi, nu am facut nimic eu, pur si simplu s-a trezit intr-o noapte si ma striga ca face pipi. De atunci face in fiecare noapte.

 

De vorbit destul de putin dar evolueaza cate putin.

 

Va pup si sper sa mai trec pe aici mai des.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani 2015!

 

Mirabela, ma bucur ca ne-ai adus vesti bune. Poate mai ai timp sa povestesti de baietii tai, mi-e dor sa aud. :)

 

Oli, cum ati sarbatorit? Maya e ok?

cum mai esti cu nepotul?

 

Kytana, cum e bebelina? sau... bebelinul.

sa stii ca s-a mai intamplat sa se creada ca e una si sa fie celalalt gender. e ok, sanatosi sa fie!

 

Norma, v-ati odihnit bine?

 

eu am stat pana dupa miezul noptii sa nu-l las pe tata singur. Tare dezamagit a fost ca n-a vazut artificii si ca lumea nu merge la urat. De ieri intruna repeta cum "acasa" toata ziua umbla uratorii, noaptea e o harmalaieee si sunt lumini peste tot si artificii everywhere.

oh well, suntem aici si nu sunt. Decoratii de lumini sunt la unele case/ apt, dar destul de rar. pe strada nu prea- probabil economie, si artificiile sunt in centru, de la mine nu se vad. se auzeau pocnituri, dar din cauza brazilor nu se vedea nimic. si vecinii care in fiecare an pocneau mult, probabil au fost plecati. deci no luck.

mie-mi place asa...

 

am recuperat somnul dimineata, cd a venit tatal lui S si l-a preluat. am dormit vreo 2 ore aproape.

asteptam un prieten sa vina in vizita, apoi relax acasa.

 

va pup, sanatate si mult noroc in viata (vorba lui taica-meu)!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La muuuuulti aaaani, frumoasele mele mamicute!  [deziuata]  [disco]  [flirty] eu am adormit fix inainte de 12 noaptea, m-am dus langa pingu mic care se speriase de bubuituri (1h s-au dat artificii fara oprire) si am adormit langa el. M-am trezit la 2 buimaca si evident ca dl Pinguin se culcase si el  [insomnia] . 

Pentru 2015 mi-am propus sa schimb modul de gandire si sa lupt pentru a lasa trecutul acolo unde este, in trecut. Indiferent de cat de greu mi s-ar parea aici, pana la urma avem o groaza de oportunitati si multi si-ar dori sa aiba ce avem noi. 

Va pup, va imbratisez si va multumesc ca mi-ati fost mereu aproape cu o vorba buna, cu o trezire la realitate si ... ca existati!  [pup]  [flor]

 

Mirabela, bine ai revenit! Ce ma bucur ca ne aduci vesti bune! <3 Cand ai timp, spune-mi cum a inceput David sa pape mai bine; se pare ca Luca ii calca pe urme. 

 

Corinuka, of Doamne ce o fi si in sufletul tau. Dumnezeu sa te tina in paza. Te imbratisez!

 

Norma, pe cat incepeti gradi?

 

Eu de la raceala mi-am pierdut pt prima data simtul gustativ. De ieri nu mai simt decat textura mancarii si doar sarea/acrimea/iuteala din ea, in rest nu are absolut niciun gust, parca mestec plastic. Asa ca nush ce sa iti zic despre mancare. Oricum carne eu nu mai suport nici macar sa vad, daramite sa mananc. Maine de dimineata fac smoothie pt tot poporul iar la pranz cred ca o mamaliguta usoara. 

Vi s-a intamplat sa pierdeti simtul gustativ? Cam in cat timp a revenit?

 

Ah... de mult ma tin sa va intreb. Dupa ce Luca a refuzat  [alap]  mi-au aparut (cam la 2 saptamani dupa) niste ... guguloaie galbene pe mameloane, apoi aureola s-a exfoliat, iar acum mameloanele sunt crapate, arata ca niste cratere. Daca incerc sa desprind bucatele din crapaturi (sunt ca niste coji), deranjeaza un pic, nu curge sange, nu doare. Le tot hidratez si ma gandesc sa intreb si la doctor. Pana atunci, voi ce ziceti, patirati asa ceva? [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...