Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Descoperire muzicala Carla's Dream


redactor

Recommended Posts

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 years later...
  • Administrators

descoperirea de acum 2 ani vad ca a crescut foarte fain

 

Ieri am ascultat de 2 ori la radio - (mergeam cu masina) - Carlas Dreams - iar  - la stop - mi s-a intamplat de 2 ori sa aud - prin geamul deschis ca si altii ascultau in masina melodia asta.

 

Wow

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

redactor, unde anume se intampla asta ?

"Ieri am ascultat de 2 ori la radio - (mergeam cu masina) - Carlas Dreams - iar  - la stop - mi s-a intamplat de 2 ori sa aud - prin geamul deschis ca si altii ascultau in masina melodia asta."

 

si mie imi plac melodiile/versurile lor, sunt mai altfel decat ce auzi pe la noi. iar solistul are o voce ragusit-matasoasa care iti poate face pielea de gaina.

daca se uita cineva la x-factor (antena 1), puteti descoperi si un pic din personalitatea solistului (este in juriu). pe langa felul diferit de-a se exprima (o fi limba moldoveneasca tot limba romana, dar au niste combinatii de cuvinte si expresii, unele foarte reusite), mi se pare o persoana care si atunci cand da un raspuns negativ concurentilor, incearca s-o faca diplomatic, pe ocolite, fara sa raneasca sentimentele acestora.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melodia din clipul de mai sus este varianta dance, personal imi place varianta originala. In Romania are succes si pentru texte, de obicei transmit mesaje cu priza la adolescenti. Au avut succes mare si in Rusia, insa acolo au fost vanati si desconspirati, fotografiati fara mastile pe care si le deseneaza cu atata talent.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...