Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Spuneti-mi va rog parerile voastre


Recommended Posts

:-)) tot citibd despre batiste... al meu are 36ani si foloseste dar zau ca nici la inceputul relatiei, nici acum dupa 2ani de convietuire cand le pun in masina de spalat nu-mi starnesc nici un sentiment de repulsie; sunt anormala sau poate inca indragostita lulea? ;-))

al meu le foloseste din comoditate; are batistele in sertarul cu boxeri si le schimba in fiecare zi; pe cand pachetul de servetele e vesnic de negasit: uitat acasa, birou, masina... si probabil ocupa si mai mult spatiu prin buzunare :-))

 

Ca sa raspund la subiect, nici eu n-as sta cu un zgarcit, pe termen lung mi-ar sta pe creier sa-l vad utilizand fiecare firimitura :-(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Androix, era doar o gluma [:)] arata ft fain batistele pe care i le-am luat (bine, si pretul e pe masura)...si niciodata nu l-am vazut pe tata cu batiste mototolite...

servetele de hartie avem mereu in casa, dar lui nu ii plac...

Ei, acum ca ai mentionat si despre pret clar ca sunt smechere! Buna gluma! [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai am deloc batiste in casa. de vreo 20 de ani, asa.

folosim cand avem nevoie batistute de hartie sau servetele din cutie. avem cutii cu servetele prin toata casa si in masina, iar din geanta nu-mi lipsesc niciodata servetelele umede si batistutele de hartie. la fel are fetita in ghiozdan/rucsac, la fel are si sotul in masina. eu zic ca e mai mult decat suficient.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi nu mi-a mai trimis nici un SMS si imi dau seama ca usor accepta si el decizia.

Ma gandeam asa, la iarna cand o sa fie frig, ziua scurta si eu o sa ma simt singura, sper sa imi fiti iar alaturi cu o gluma, un pahar de vin si eventual o batista, virtuale amandoua:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...