Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iul-aug 2012 ( 8 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 316
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A fost ok la zoo, fetele au fost incantate la maxim, au fugit de la un animal la altul, s-au distrat la locul de joaca amenajat pentru copiii, erau asa de obosite cand am ajuns acasa ..... erau sa adoarma pe autobuz .... 

Din pacate multe animale nu au fost "repatriate", o parte a gradinii zoologice este inca in constructie .  Dar si asa, a fost o plimbare frumoasa, o vom repeta :-)

 

Buna ideea cu lego ! 

 

Gabi : Doamne ajuta sa fie ambele fetite bine !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata !

 

Ada : te asteptam sa ne scrii mai des aici  [:)] . Offf , sunteti deja al doilea cuplu pe decursul a 2 saptamani care si-au desfiintat contul din cauza certurilor. Prietenii nostrii s-au certat si ei rau de tot, pe alt motiv si si-au inchis contul ....

 

Am ras aseara cu lacrimi .... Ne uitam la masterchef si fetele au adormit langa noi. Florin  imi spune .... vrei sa iti arat ceva ? Si o mangaie pe obraz pe Nati, ea se foieste, o mangaie iar .... dansa maraie si bate rapid din picioare. Florin rade, mi-a zis ca asa face mereu, nu suporta nici in somn sa o mangai pe fata .... incercam din nou, la fel . Ne lasam pagubasi, asta este , Natalia e ciufutica si atunci cand doarme  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti, de aia n-am eu cont pe FB...

 

Ada, mai scrie de Nectarel, tot asa rasfatat e, cum se manifesta? Am si eu un exemplar. Dimineata m a trezit lovindu ma cu picioarele, ca vrea pinguinul Erik (Happy feet 2). Acum papa micul dejun in vf patului in loc sa stea la masa. In curand incepe circul cu mersul la gradinita...si tot asa.

 

Tare Natalia, se aparA si in somn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata dragelor. Cam greu fara Fb, dar o sa ma obisnuiesc sau poate o sa-i treaca a lui meu nebuneala. Nectarel e un nebunatic. Vorbeste absolut tot. I-am cumparat o tabla mare pe care scrie toata ziua.sambata am fost la Prislop cu el la mormantul parintelui Arsenie Boca. Am ajuns seara aproape de inchidere si tot era coada. A stat la rand foarte cuminte. Apoi am ramas la o pensiune si am trecut si pe la ai mei.Urla seara ca vrea sa vina tataia sa-l bata cu telecomanda. Are o mare afinitate fata de socru-meu pe care-l trosneste cum il vede. La birou am nebunie ca intotdeauna. Vreau sa ma duc si la un cardiolog ca m-am trezit ieri ca-mi batea inima altfel. Sper sa fie de la oboseala. Acum va las si va mai scriu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata dragelor. Cam greu fara Fb, dar o sa ma obisnuiesc sau poate o sa-i treaca a lui meu nebuneala. Nectarel e un nebunatic. Vorbeste absolut tot. I-am cumparat o tabla mare pe care scrie toata ziua.sambata am fost la Prislop cu el la mormantul parintelui Arsenie Boca. Am ajuns seara aproape de inchidere si tot era coada. A stat la rand foarte cuminte. Apoi am ramas la o pensiune si am trecut si pe la ai mei.Urla seara ca vrea sa vina tataia sa-l bata cu telecomanda. Are o mare afinitate fata de socru-meu pe care-l trosneste cum il vede. La birou am nebunie ca intotdeauna. Vreau sa ma duc si la un cardiolog ca m-am trezit ieri ca-mi batea inima altfel. Sper sa fie de la oboseala. Acum va las si va mai scriu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...