Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, pe unde esti? Iar gatesti cv bun?

He he, acum da, ca toata ziua am umblat creanga toti [:D]

Am fost pe la sora-mea, ca nu mi-am putut convinge cumnatul sa pelcam si noi undeva la munte o fuga.

Acum m-am trezit ca vreau tort pentru iubitica mea, asa ca am facut blatul pe fuga, il las la racit si sa fac o crema, cred ca mousse de cioco.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

He he, acum da, ca toata ziua am umblat creanga toti [:D]

Am fost pe la sora-mea, ca nu mi-am putut convinge cumnatul sa pelcam si noi undeva la munte o fuga.

Acum m-am trezit ca vreau tort pentru iubitica mea, asa ca am facut blatul pe fuga, il las la racit si sa fac o crema, cred ca mousse de cioco.

Cum ar zice bunica : "esti cam ulicaua" [soricel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum ar zice bunica : "esti cam ulicaua" [soricel]

Nu-i destulc a am gugalit dupa reteta de briose, acum caut si termenul asta [batcap]

 

;))...sa stii ca au fost bune si au disparut toate;))

Nu a strigat nimeni biiiiiissss? :))))

Sunt sigura ca-s bune, le-am bookmarkat si-s pe lista [soricel]

Am gasit o reteta in care pui crema la mijloc si deasupra mai pui aluat, dar nu stiu cum se comporta crema aia la cuptor...........

Vom testa [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i destulc a am gugalit dupa reteta de briose, acum caut si termenul asta [batcap]

:)))....iti place sa mergi la plimbare si nu prea iti vine sa te intorci degraba acasa;))) [soricel]

 

Cred ca cupcakes si muffinsuri o sa mai fac...se pare ca ii plac la deas...am gasit si o reteta pt muffins cu cascaval si sunca....maine am de lucru;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste pe aici, azi!

 

Eu ma gandesc serios sa imi cumpar tot felul de ustensile pt bucatarit/prajiturit. Pt briose cu crema in interior am vazut pe Tlc la regele bucatar o ustensila de gaurea briosele si apoi le umplea cu crema...mie oricum imi lipsesc multe...si mi a dat idee o nasa de cununie, daca tot imi place sa prajituresc, sa fac la comanda de sarbatori, nunti etc...dar pana acolo vreau sa experimentez...as face chiar un curs de patiserie ( daca nu iese treaba cu centru de informare). Cam astea doua sunt pasiunile mele...dupa fata si sot!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...