Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deea, din ce am vazut la Julia ea i le-a pus pe tava sa si le ia singura...nu poti face si tu la fel (cu riscurile murdaririi)? eu pt un scop nobil (antiobezitate) sunt sigura ca voi merge pe BLW....mai ales ca parea distractiv la Pitzilina noastra. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy...... mi-ai facut pofta mare de munte [ascuns]

Sotul o sa vina prea obosit ca sa mai aiba chef de plimbari, plus ca avem si cununia pe lista de prioritati, asa ca ma bate gandul sa facem duminica urmatoare o mica escapada spre Campulung si ma uitam ce putem vizita prin zona. Pe la 6-7 seara oricum trebuie sa fim acasa, ca are treaba soferul (cumnatul adica).

Gina, atunci iti mai pun niste poze....apropo, cred ca daca nu eram cu 30 de oameni in jur innebuneam de atata liniste....Esti sigura ca vrei sa mergi la liniste?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, ai gasit chirie?!? :))) Daca nu gasesti tu, cred ca ii e comod...

Eu nu. El susține (iar) că a găsit, ba a și cerut scrisoare de recomandare de la soț. Ieri dimineață ne cerea încă o valiză și zicea că până diseară se mută, iar pe la 5 îi trimite sms soțului cum că proprietarii sunt plecați nu știu unde și că va trebui să se mute azi. Azi încă nu a scos nasul din cameră...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deeai sanatate la toti si sa treaca repede!

E cea mai mare teama a mea Fiind Robi asa sensibil si face in aproape fiecare luna o viroza,mi.e teama sa nu ia si gaza mea.

Arrya sanatate si sa fie negativ rezultatul.

Sim spor la despachetat!

Baby te mai convesezi cu umgurul? Cand faci botezul?

Gina da Robi mananca din tot ce fac eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti sigura ca vrei sa mergi la liniste?!

Absolut!

Eu nu pot sta ore in sir pe nisip, la mare, precum soparla, insa nu m-as satura vreodata de munte, sa ma plimb prin padure sau pur si simplu sa stau sub copaci, sa ascult vantul, fosnetul frunzelor, ciripit de pasari.........

Bine, adevarul e ca sursele principale de galagie ma vor insoti (M&M). Daca as avea un munte si o padure (si cu brazi) in curte, ar fi perfect :)))))

 

Ma gandeam mai devreme sa venim pe la Bucuresti, pe la sora-mea, poate si la zoo, desi nu mai stiu ce e pe acolo, nu am ami fost de o suta de ani, nu stiu daca mai merita efortul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea, din ce am vazut la Julia ea i le-a pus pe tava sa si le ia singura...nu poti face si tu la fel (cu riscurile murdaririi)? eu pt un scop nobil (antiobezitate) sunt sigura ca voi merge pe BLW....mai ales ca parea distractiv la Pitzilina noastra. [:)]

Easy, asa o sa fac in mom in care avem scaunul de masa...acuma deocamdata sta cu noi la masa (pe masa de fapt, in scioca). Si pt ca mesteca atunci cand ne vedea pe noi, am zis ca ii pun asa, un pic pe buze...ea ma tine de mana si vrea, daca dau sa iau bucata imi trage mana inapoi la gurita ei...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ideea e ca as iesi si as merge altundeva decat arhicunoscutul Pitesti si desigur ca muntele ma atrage. Pentru mine ar fi foarte ok sa urc spre Campulung-Muscel, vizitez cateva manastiri (cunosc zona ca acolo am lucrat in primul meu an, inainte sa vin la Bucuresti), mai vad ce e de vizitat prin jur, mananc la o pensiune (stiu vreo doua ok in zona, mai retrase), ma plimb 1-2 ore prin padure....... imi incarc bateriile cu aer de munte.

 

Poca, e de groaza cumnatul tau.........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...