Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

Noi azi am stat mai mult afara si in curte.Fata mea a batut recordul la somn a dormit 3 ore legate de nu stiam daca e bine(desi aveam bebefonul jos),m.am dus s.o verific.Ce sa faci,cum o dai tot nu e bine.Cand nu doarme de ce nu doarme,cand dorme prea mult.Macar de ar tine.o asa...

si a mea a dormit azi 3 ore. boierie! am doormit si eu 2! sper sa isi faca un obicei cu somnul asta...dar nu cred! oricum de la somn de 20 de minute la somn de 3 ore...wow!

bine ar fi, dar cred ca a fost doar o intamplare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

easy, cred ca e depresia de toamna. Cateodata imi vine sa ma iau si sa ma duc pur si simplu, undeva cat mai departe.

 

Am stat cu toții la masa. A fost grozav! Imi place atat de mult cand o vad ca se apropir din ce in ce mai mult de independenta. Sunt tare mandra de copilul meu♡♥♡♥♡

ai si de ce. I-am aratat-o si la dl New si a zis ca e tare draguta.

 

Lactate multe si sub aproape toate formele, mai ales lapte dulce, legume.......... parca ar fi baiatul lui New [batcap]

eu nu prea mai consum lactate, doar pe cele de capra su branzeturi maturate (le prefer pe cele cu gust puternic si miros urat :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am fost la nunta si l-am lasat pe Andi cu bunica-sa. A mancat, a dormit, a facut kk, iar bunica-sa a trecut cu brio proba scutecelor textile.

 

Bujor a fost o mireasa frumoasa si delicata, cum o stim. Amandoi erau relaxati. Pe micut nu l-am cunoscut, dar zicea ca a fost cumintel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Cine mai e la cafea?

 

Alex, cum sunteti cu eczama?

 

Bujor, asteptam detalii, cum a iesit totul?

 

New, am mai multe intrebari pt tine...la care dintre bazinele pt bb a fost mai ok? Rezervare telefonica se face? daca bb intra cu tati in apa, mami poate asista pe margine? Daca avem dermatita ne lasa, nu? Multu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...