Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina,as vrea eu!. Dar el e carnivor si mananca carne.Numai ca eu nu (prea) mai cumpar carne din comert si sursa sigura am doar de vita.Asa ca ciorba fav ori de legune ori din pui fericit.Si nu mananc tot ce.i fac dar gusta.Daca iti poti imgina ca nu.i plac ciresele si nu a mancat vreuna.Si nici alte fructe.

Easy felicitari!?

Poca sanatate fetei! Orice ar fi se rezolva!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred că e mai sus, mai degrabă mai jos apasă. Cam două degete sub buric (și buricul), zice că o mai lasă dacă apasă. Mulțumesc pentru răspuns!

ar putea fi si o infectie urinara, ar putea fi si apendicele. trebuie mers la medic. analize, palpare, eco (in principiu). nu stiu care sunt mersul lucrurilor pe acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina,as vrea eu!. Dar el e carnivor si mananca carne.Numai ca eu nu (prea) mai cumpar carne din comert si sursa sigura am doar de vita.Asa ca ciorba fav ori de legune ori din pui fericit.Si nu mananc tot ce.i fac dar gusta.Daca iti poti imgina ca nu.i plac ciresele si nu a mancat vreuna.Si nici alte fructe.

Easy felicitari!?

Poca sanatate fetei! Orice ar fi se rezolva!

Inseamna ca s-ar intelege bine, ca al meu nu prea agreaza carnea [:-)))]

Mihai avea/are fructe la indemana: cirese, visine, struguri.......... pe astea toate nu le mananca, doar se face: le ia in gura si le scuipa intregi [batcap]

Avea un an si-un pic cand am cumparat noi terenul si mi-amintesc ca plimba o cireasa in manuta prin toata curtea, dar nu o manca :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, nu-i cazul sa ma urasti, crede-ma. In fara de retete bucataresti, chestii tehnice si unde mi-am pus lucrurile, tin minte toate kkturile. Stii ce naspa e sa-ti amntesti poeziile dn grupa mare cand tu ai de nvatat codul civil? :)))

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

eu nu am fost in stare sa invat o poezie! [smulgpar]

ma rog, exagerez un pic, dar nu sunt departe de adevar! [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...