Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

Fetelor, voi ce scaun de masa ați luat pana la urma? Pe grupuri mi se tot recomanda chico Polly, dar e vreo 500 și mi se pare cam scump. Eu as vrea ceva pe la 350.voi ce aveți?

Cred ca Pirmii pasi, sa ma uit maine, ca nu sunt sigura [batcap]

Criteriul principal a fost sa fie stabil si este, iar pretul nu cred ca a fost mare, la cat sunt eu de zgarcita :)))

Am vazut la Emag destule bune si care par stabile in jur de 350.

 

Ah, si inca un detaliu pe care l-a mai spus cineva la un moment dat (am uitat cine [alcool] ): chestia aceea de plastic dintre picioare la noi face corp comun cu masuta (sunt turnate) si e foarte bine asa, pentru ca la un moment dat i-am scos masuta lui si statea cu noi la masa, dar pe scaun. Daca ar fi fost prins de scaun (opritorul dintre picioare), nu cred ca mergea folosit fara masuta (ma gandesc eu).

Urca si cobora singurel (lucru imposibil cu masuta atasata), dar era inca prea mic sa stea pe scaun de adult, de pe la doi ani jumatate a renuntat singur la scaunel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deci, Maddutz, ai priceput, nu? la cate postari are mesajul :))

am priceput! [:-)))]

...nu strica sa-mmi si desenezi! [soricel] [:-)))]

eu i-am trimis acum cateva zile, direct, un mesaj cu datele mele, dar nu mi-a raspuns nimic. nici ca ma calific, nici ca nu, nici ca-mi trimite ceva, nici ca ar fi primit ceva. asa ca nu stiu ce sa fac... [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, nu-i cazul sa ma urasti, crede-ma. In fara de retete bucataresti, chestii tehnice si unde mi-am pus lucrurile, tin minte toate kkturile. Stii ce naspa e sa-ti amntesti poeziile dn grupa mare cand tu ai de nvatat codul civil? :)))

Crezi ca e mai ok sa citesti un paragraf si cand treci la urmatorul sa nu-ti aduci aminte prea multe din ce ai citit cu 5min in urma?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si ma cert cu Mihai ca nu vrea sa manance [smulgpar]

 

Cine mi-l poate transforma intr-un copil mancacios, fara fitze? Ofer recompensa [comoara]

Exclus metoda infometarii!

hmmm....intreb si eu..."ce inseamna ca mihai nu vrea sa manance? nu vrea sa manance in general, sau nu mananca ce vrei tu si, mai ales, cat vrei tu"?!!

cata vreme mananca legume si fructe si nu este sub limita normala de greutate pentru varsta lui nu mi-as face probleme.

pot dezvolta subiectul, in cunostiinta de cauza, cand va face si balerina mea la fel! [fri] dar la cum o vad acum, cred ca va linge farfuria! [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...