Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

 In schimb face ture cu viteza luminii in cinci membre (isi foloseste si capul [:-)))] ) si se intoarce pe toate partile singur.

Tocmai ma intrebam care e al cincilea membru [:D] [batcap] [batcap] [batcap]

 

  I-ai pasat bine de tot morcovul? cu siguranta l-a deranjat textura. Mai lasa-l 2-3 zile si mai incerci cu altceva. Nu schimba si laptele si sa incepi si diversificarea deodata, e prea mult pt el.

Lui Mihai niciodata nu i-am pasat foarte fin legumele, ca nu aveam steamerul/blenderul lui peste, le zdrobeam cu furculita................ incep sa ma indoiesc ca am facut bine ca l-am cumaprat [fri]

 

Gina, daca gasesti o solutie sa ma anunti si pe mine..2 ani jumate si putin peste 12 kg...nu mananca mai nimic si am impresia ca frate-sau il copiaza.

Suzie, sigur spun la toata lumea si sarbatoresc evenimentul [alcool]

Voi tot stati bine, ca al meu are 3 ani jumatate si 12 kg, nu degeaba ii zic eu Aschiuta.

 

Incepe sa ma imgrijoreze Sim.

Meey, tu ce faci? Sper ca sunteți bine.

Chiar, ce-o face Andreiut de Sim? Doamne ajuta, sa fie bine [ruga]

Meey nu a mai intrat de ceva vreme, la fel si Ema......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Julia, daca as fi ales blw, ca si voi, cred ca in mijlocul curtii o puneam sa manance....... eu am parchet in bucatarie, e mai prietenos cu picioarele noastre (adica mai putin rece).

Nici eu nu suport murdareala, cred ca mai urat imi e de ea decat de gag [alcool]

 

LA MULTI ANI, Andrei!!! Sa fii sanatos si cuminte!!! [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, pt aris o sa iasa bine. Pt mine mai putin. De cate ori il vad sau vorbesc cu el nu mai sunt buna de nimic cateva zile. Mi-e foarte groaza de ziua de luni. Daca as putea as fugi in padure.

A mai venit la voi de cand a fost pt test?...poate ca in timp o sa te obisnuiesti...de dragul lui Aris...cum stai cu dintalaii? [soricel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...