Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Emma, bine ati revenit acasa!\

 

Sim, Doamne ajuta  sa fi fost doar un episod izolat. Acum cum se simte? sunteti tot la spital?

 

Poca, nici eu nu voi folosi premergator, stiu ca s-a descoperit ca nu sunt recomandate, ca nu sunt ergonomice, pun presiune pe sold, in plus ingradesc cumva dezvoltarea mersului corect (unii copiii invata din ele sa mearga pe solduri) Posibil sa fie si alte motive.

 

Al meu de cand am plecat de acasa nu mai doarme ziua decat 30 de min, sau chiar 20 :(

Sper sa isi revina o data cu intoarcerea acasa (duminica).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema imi imaginez ce bucurie pe voi toti!

Sim nici nu.mi pot imagina cum te.ai simtit si ce a fost in sufletul tau! Sanatate multa va dotesc!

Baby ai terminat cu dintii? Ma gandesc ca te ai simti mai bine daca ai" avea fata" cum zici tu.Eu as as fi.Eu cred ca se va rezolva cumva favorabil pentru toti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am pus link cu premergator.



Mă bucur că v-ați reunit, Ema! Mama ta cum e?

mersi de intrebare, pastilele isi fac efectul si mama e muult mai bine. trebuie sa tina tratament macar 6 luni.

mai intreba Gina si fetele: mama nu mai are sot( tata s-a dus acum 2 ani). ea trebuia sa stea in Ro pt ca sora mea trebuia sa mai faca o operatie(de scos tija de titan) in septembrie, insa dr ei a spus ca nu o mai scoate.

deci mamaei nu ii luasem bilet de intors, am zis ca vine soacra si am luat biletul, dar sora mea nu a mai trebuit sa se opereze si a plecat inapoi la mine la munca pe 6aug, in plus, pe ea o pastram pe job permanent pt mai am nevoie de un asistent [pk] . sooo, dupa ce a plecat sotul pe 13 aug: mama deja realiza ca o sa ramana singura, fara nimeni si de ceva vreme e depresiva, eu i-am mai zis ca are nevoie de tratament si asta a pus capac, a clacat. 

i-am adus psihiatru acasa, psiholog, ea e f deschisa si spune oricui ce are si vrea ajutor, a mers mai bine decat am sperat. i-am luat bilet si am luat-o cu noi,

m-a ajutat mult ca am trecut eu prin acelasi lucru si am stiut cum sa o iau, a fost ffff solicitant, epuizant, greu, dar frumos ca am putut eu sa imi ajut propria mama [il]

 

 

 

PS: Gina, sora mea o sa iti trimita zilele astea PM cu detalii despre operatia cu os artificial. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va faceti dintii: si eu mi i-am curata de tartru, reparat niste carii mici si albit la lampa, fara anestezie, cam dureros( nu am suportat decat juma de ora), dar am vrut neaparat dinti mai albi. fff frumosi dinti am acum [:D]  [:D]  [:D]  [:D]  [:D] . am facut poze before and after, frumo cadout de ziua mea.

si Oanei i-am curatat dintii si reparat cariute, avem un dintisor( dentista) f buna, rabdatore si sufletista.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...