Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

Fetelor, deja m-a apucat nostalgia ca plec :)))) mi-e groaza ca o sa dorm despartita de barbatu-meu....ieri am dormit imbratisati, desi ne era cald de muream :))))

:)...ce frumos..o sa iti fie greu si probabil ca o sa adormi cu o perna in brate, dar o sa incepi sa te obisnuiesti...un an trece repede...easy, eu nici nu imi mai amintesc cand am dormit in acelasi pat, nu mai vorbesc imbratisati;))....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

:)...ce frumos..o sa iti fie greu si probabil ca o sa adormi cu o perna in brate, dar o sa incepi sa te obisnuiesti...un an trece repede...easy, eu nici nu imi mai amintesc cand am dormit in acelasi pat, nu mai vorbesc imbratisati;))....

Andra, nu inteleg....pai cum dormiti? unul la parter si unul la etaj? Baietii nu au camera lor?

Cand pleaca socrella si cumnatul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, ce mai gatesti? mi-e teribil de pofta de o mancare buna (am mancat salata cu ton si porumb).

Nimic deosebit :)

Aseara am facut orez cu lapte, iar azi un pic de fasole scazuta si salata de rosii........ a mancat si Mihai, yuuuppiiii :)))

Diseara......... nu stiu [batcap] ........ cred ca lui ii frig carnita iar eu ceva mai usor, sa ma incapa rochia [zana] [alcool]

 

Fetelor, deja m-a apucat nostalgia ca plec :)))) mi-e groaza ca o sa dorm despartita de barbatu-meu....ieri am dormit imbratisati, desi ne era cald de muream :))))

Of, nu ai idee cat de bine te inteleg...... mi-e asa dor sa ma tina in brate noaptea......

Acum doarme Mihai cu mine in pat si seara mereu il aud: ia-ma si pe mine in biate...... eu il iau, dar el pe mine..... ii trebuie 10 brate sa ma cuprinda [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 eu nici nu imi mai amintesc cand am dormit in acelasi pat, nu mai vorbesc imbratisati;))....

 

eu de 5 luni nu mai dorm cu sotul in pat

Asa, fete, nu dormiti......... o veti face la 85 de ani, cand veti avea barba alba si placa dentara [mariaj]

Partenerii, chiar daca nu spun/nu recunosc, nu sunt multumiti de situatie, va asigur.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, nu inteleg....pai cum dormiti? unul la parter si unul la etaj? Baietii nu au camera lor?

Cand pleaca socrella si cumnatul?

El lucreaza noaptea si oricum deas nu m-ar lasa ca nu doarme singur..vine noaptea dupa mine in dormitor,ma pupa si ma ia de mana ca sa ma duca in camera lor...abia astept sa creasca Edy si sa ii pun in acelasi pat...socrela pleaca la dimineata... cumnatu' nu pleaca nicaieri...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum doarme Mihai cu mine in pat si seara mereu il aud: ia-ma si pe mine in biate...... eu il iau, dar el pe mine..... ii trebuie 10 brate sa ma cuprinda [smulgpar]

Andreas ma aresteaza....pune si mana si piciorul pe mine;))...si se baga cu nasucu sa respire aerul meu...nici nu pot respira;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa, fete, nu dormiti......... o veti face la 85 de ani, cand veti avea barba alba si placa dentara [mariaj]

Partenerii, chiar daca nu spun/nu recunosc, nu sunt multumiti de situatie, va asigur.

Gina, noi barba alba sau ei ? :))))))

Al meu deja mi-a spus cat ii voi lipsi...(sa plangem a mai lipsit) . niciodata cand suntem plecati / despartiti nu dormim bine nici unul, nici celalalt...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreas ma aresteaza....pune si mana si piciorul pe mine;))...si se baga cu nasucu sa respire aerul meu...nici nu pot respira;))

Andra, pai cand ai atatea mijloace de santaj, tu nu il faci sa vorbeasca? eu i-as zice ca doar daca ma roaga frumos...oricum trebuie sa va despartiti la un moment dat....cum zice si Gina, nu e natural....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...