Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cand zice "mami, hai" si mai primesc un pupic, toata ma topesc...nu adoarme numai cu mine...asa ca toata noaptea fac ture...seara il adorm,apoi merg in dormitor intre timp sotul se pregateste si pleaca, la 4-5 vine Andreas dupa mine, la 6 se trezeste Edy sa manance, 6 jumate vine sotul si gata somnul meu;))

Ahhh, deci zice "mami, hai"...ce copil incapatanat...L-as gadila si l-as pupa de 1000 de ori pana l-as face sa uite ca nu vrea sa vorbeasca si ar tipa in gura mare sa il las in pace....sau nu as vorbi nimic 1 saptamana sa vada si el cum e sa taci...Cred ca eu sunt mai radicala, dar stiu ca e mai usor din exterior...

 

Inteleg acum de ce dormi (si) cu el, de fapt sotul e noaptea plecat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, eu sper sa n-am niciodata barba alba :)

Eu cu Andi co-sleepuim in aceeasi camera de cand s-a nascut (cu paturile lipite). Am putea dormi in camere separate pt ca nu se trezeste noaptea deloc, dar o fac pt ca dimineata nu l-as auzi din alta camera cand se foieste. Si pt toate beneficiile pe care le are co-sleepingul.

Dimineata si in weekend co-sleepuim toti 3 in dormitor sau ne jucam. Cel mai mult imi lipseste salteaua memory :))

New, nu ar fi mai simplu sa iti iei un walkie-talkie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahhh, deci zice "mami, hai"...ce copil incapatanat...L-as gadila si l-as pupa de 1000 de ori pana l-as face sa uite ca nu vrea sa vorbeasca si ar tipa in gura mare sa il las in pace....sau nu as vorbi nimic 1 saptamana sa vada si el cum e sa taci...Cred ca eu sunt mai radicala, dar stiu ca e mai usor din exterior...

 

Inteleg acum de ce dormi (si) cu el, de fapt sotul e noaptea plecat...

Da...oricum cred ca e dependenta...la fel cum sunt fetele cu alaptatul, asa sunt eu cu dormitul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...