Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

Bujor,vrem poze!!!

 

Noi dormim toti 3 in pat. De abia acum 2 seri a avit curaj sotul sa lasam fata intre noi. Si eu cred ca o sa ducem dorul acestor momente... iar pentru dragaleala cu sotul...e chiar mai interesant...gasim locuri te miri pe unde :))

Parca aveati insula in bucatarie, nu? [batcap]  [il]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu știu dacă as putea fără soţ, m-am obișnuit prea mult cu el. Noi când ne-am cunoscut nu avea încă cetăţenie si 2 luni mai târziu i-a expirat viza. Norocul nostru ca mi-a propus sa merg cu el, altfel nu știu dacă am mai fi fost împreună. A urmat apoi aproape 1 an in care stăteam cate 3 luni aici, 3 luni la el. In ultimii 5 ani cel mai mult am stat despărțiti o săptămână :)

Silvia, "el" de unde e? Eu nu cred ca am retinut...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, si la noi tot Good e scoala..vedem pe parcurs cum va fi...sotul tot cu gandul la gradinita romana a ramas...iar acum ca a vazut ca unul din educatori e gay parca e mai intors pe dos...sper sa fie ok...

 

Easy, asa e si aici cu 15 min...doar ca se transforma intr-o ora cand e trafic, iar daca intarzie 5 min nu il primeste... la nu stiu cate absente primesti amenda...eu am noroc ca stam la 5 minute de metrou si am de mers o statie:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, dar ce gradi aveți? La aia unde a mers Ana Maria era super lejer din punctul ăsta de vedere. E cumva legată de școală și vrei să continue reception acolo?

Da, sunt toate impreuna....sunt fff stricti chiar si la imbracaminte...dar imi place ca fac educatie fizica, ii duce la inot, au o gramada de activitati pe afara...au zilnic in clasa bufet suedez cu sandwich-uri, fructe, biscuiti simpli si apa sau lapte (3 ore oricum nu murea de foame, dar sper sa inceapa sa manance daca ii vede pe ceilalti)..totul suna perfect acuma...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New, nu ar fi mai simplu sa iti iei un walkie-talkie?

ca sa-l supraveghez pe sot?

 

Buchetul

nu se vede buchetul, sau l-ai aruncat cumva?

l-ati prins careva de pe forum?

 

New si noi dormim separat

La Robi am dormit asa pana la 1 an si ceva.La Robi mi.a fost mai greu.Acum nu.

Si nu mi.ar placea sa ma tot plimb s.o verific.E mica si creste repede.Sigur o sa.mi fie dor de ea bebe.

si eu dorm de placere cu Andi, nu de nevoie. Uneori mi-e dor de el si cand e in patut si il iau cand se trezeste langa mine. Asa-i cand iubesti doi baieti :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bujor,vrem poze!!!

Bujor, vrem poze! :)))

.. iar pentru dragaleala cu sotul...e chiar mai interesant...gasim locuri te miri pe unde :))

Stim cum e, am "experimentat de zor la Mihai, ca stateam intr-o garsoniera la Pitesti, era imensa, avea si terasa (la etajul 7, hi hi hi), dar tot o camera era, asa ca............. eram tare inventivi [:D] [:D] [:D]......... dar cel mai fain cred ca tot pe terasa era, sub cerul liber [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. ca sa-l supraveghez pe sot?

 

2. nu se vede buchetul, sau l-ai aruncat cumva?

l-ati prins careva de pe forum?

 

3. si eu dorm de placere cu Andi, nu de nevoie. Uneori mi-e dor de el si cand e in patut si il iau cand se trezeste langa mine. Asa-i cand iubesti doi baieti :))))

Ha ha ha [:-)))] [:-)))] [:-)))]  la toate trei punctele!

 

Fete, de ce nu mi-ati zis si mie ce bunaciune e guacamole? Mai bun decat orice inghetata [pk]

Acum l-am facut cu usturoi, dar data viitoare fac o parte fara, ca a gustat si Mihai, dupa multe insistente, desigur, si cascase gura mare cand a simtit usturoiul..... aveam la indemana lapte dulce (apa lui era in dormitor si Maria dormea), asa ca a baut lapte + usturoi........ gata si viermisorii (potentialii) [:-)))]

Inca o data: e delicios, de ce nu ati spus? [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...