Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, deja m-a apucat nostalgia ca plec :)))) mi-e groaza ca o sa dorm despartita de barbatu-meu....ieri am dormit imbratisati, desi ne era cald de muream :))))

offf, te inteleg,noi am stat despartiti 2 ani, el a plecat in 2000 si eu am venit aici in 2002. venea de 3-4 ori pe an, dar eram disperati cand ramaneam singuri. eu ajunsesem sa am 57kg, muream de dorul lui.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, mie nu imi place avocado...nu inteleg nimic din el...e fruct, e leguma, nu mi se pare ca are gust....e o ciudatenie..

Clar nu are niciun gust (bun), dar are calitatea de a prelua gustul altor ingrediente.

Eu ii spun fructul extraterestilor si il asemuiesc cu substanta aceea verde si lipicioasa din Tom si Jerry (hi hi hi) care lua forma oricarei fiinte pe care o atingea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offf, te inteleg,noi am stat despartiti 2 ani, el a plecat in 2000 si eu am venit aici in 2002. venea de 3-4 ori pe an, dar eram disperati cand ramaneam singuri. eu ajunsesem sa am 57kg, muream de dorul lui.

Ema, nu ma supar sa ma "usuc" de dor...oricum am de gand sa imi schimb modul de viata, sa ma misc, sa alerg....Banuiesc ca o sa venim mai des unul la celalalt, am vazut ca gasesc bilete de weekend si la 150 eur, eu am doar o calatorie / luna cu avionul platita, restul trebuie sa ma descurc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I-am pastrat samburele si vreau sa incerc sa-l plantez, sa vad ce-o iesi. [cubrad] Cica germineaza in 3-4 luni [fal] 

Au plantat colegi de ai mei si creste, eu in birou am un pui de mango(plantat de altcineva)...are vreun metru si ceva, dar ma indoiesc ca ar putea produce si fructe....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu neaparat pentru fructe, dar imi place teribil sa experimentez cand e vorba de plante. Am la ghiveci mandarin pitic, smochin (pe asta o sa-l pun in gradina, cred), dafin, plus multe alte plante decorative.

Am si o multime de copacei autohtoni care asteapta sa fie altoiti, dar cred ca o sa chem un nenea, ca eu nu am scule si timp :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...