Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[flo2] Bujor ne-a lasat "cu ochii in soare" - vorba vine, ca e o vreme de somn si dragaleala...Bujor, o poza, cat de mica?!? [flo2]

 

Probabil are treaba, acum e femeie mariatata, la casa ei :)

A pus o poza cu buchetul, pe care cred ca nu a apucat sa o vada nimeni:p...gina, te banuiesc ca ai furat-p [soricel]

Probabil ca e obosita...cand isi revine si face rost de ele cred ca o sa ne arate si noua (sper)...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si nici daca faci booking mai din timp nu gasesti mai ieftin? Eu am expediat-o pe socrela cu bilet de 25 lire luat cu 3 sapt inainte;))

Hmmm, low cost sau linie? Tinand cont ca e la serv si nu poate sa vina decat vineri seara si sa plece duminica seara, cu zbor de linie, pe la 150 de euro am gasit...dar stai linistita, pe aceeasi ruta colegii mei nemti neglijenti vin cu 8-900 euro biletul, ca il iau de pe o zi pe alta si se vaita ca e scump (e din banii companiei) si nu primesc nimic de mancare...cand o sa stim exact programul probabil va fi mai simplu...low costul nu merge pe frankfurt (sau nu am gasit eu)...

 

La 25 de lire vin si eu in vizita la voi :))) nu am mai auzit de 25 de lire demult....sigur o duc in RO si nu in Africa?!?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata....Silvia, sa inteleg ca te-a "invirginat"? :)))))))))))))

Neata, cam asa ceva :))) Partea funny ca sa zic asa e ca pe mine nici prima data nu m-a durut, nu am sangerat, nimic, ca si cum nu ar fi fost prima data, acum sunt veșnic virgina :)))

 

Gina, ce teambuilding, doar nu-ți închipui că se întâmplă asa des :)

 

Easy, o prietenă și-a luat acum bilet dortmund-craiova cu 10 euro (20 dus-intors) pentru octombrie...dar cu low cost

 

Ema, cred ca soţul ți-a simțit atât de mult lipsa încât s-ar apuca si sa culeagă singur cafeaua pt tine dacă ar trebui :)

 

Arrya, nu mai are rost sa regreți acum, la ce te ajuta? Dacă așa a fost sa fie, înseamnă că așa a trebuit.

 

P.S. Dacă va place macul, va recomand prăjitura cu Mac de pe lalena, eu pap acum din ea si e delicioasa, plus e foarte simplu de făcut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, cam asa ceva :))) Partea funny ca sa zic asa e ca pe mine nici prima data nu m-a durut, nu am sangerat, nimic, ca si cum nu ar fi fost prima data, acum sunt veșnic virgina :)))

 

Gina, ce teambuilding, doar nu-ți închipui că se întâmplă asa des :)

 

Easy, o prietenă și-a luat acum bilet dortmund-craiova cu 10 euro (20 dus-intors) pentru octombrie...dar cu low cost

 

hihihi, sotul tau s-o fi plans de acest neajuns la dr si dr a tinut cont....partea buna e ca la 80 de ani te vei simti tot tanara si pura, iar sotul tau va fi vesnic fericit...

 

cu ce companie? de obicei low costul vine joia si pleaca martea, o data merge, dar nu de fiecare data, ca mai are si el serv...ahhhh..si pretul la low cost (blue, daca mai exista) e vreo 120 de euro fara bagaj, am fost eu cu el si am mai platit si 50 de euro taxa bagaj pe loc, adica in aeroport , m-am ofticat maxim...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...