Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu zic ca la blw pui stomacelul bebelusului la o munca suplimentara.

 

De ce sa insisti? Cand vezi ca nu mai vrea, nu-i mai dai.

Eu niciodata pe Mihai nu l-am fortat sa manance daca vedeam ca nu mai vrea si nici nu mancam eu ce ramanea, pe motiv ca sa nu arunc/sa nu se iroseasca (se depune).

Cand era sotul acasa, mai manca el (mai si radeam de el pe tema asta :)))), altfel aruncam.

Gina, si eu cred ca o sa incep cu pireuri ..si acum imi sta inima in loc cand ma gandesc la piticul cu pulpa de pui in gura...cred ca nu sunt facuta pt blw...oare sunt copii care pof fi fortati sa manance?...Andreas nici daca ma rugam de el in genunchi nu mai lua o lingurita..cred ca isi stiu ei mai bine limitele decat noi..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

????

E in spital, are ceva probleme, mai multe nu stiu.

Un gand bun pentru ea [flo2]

Asa cum zice si-n carte, BLW nu e vreo chestie nou inventata pt mamele care n-au ce face. E cea mai veche si mai naturala forma de a hrani un bebelus, cum e lasat de la mama natura. Deea citeste cartea lui Rapley si decide-te dupa [flo2]

.......... dateaza din preistorie, cand li se puneau bebelusilor in mana copanul de dinozaur, rumenit la foc mic, sa se patrunda [batcap]

 

A fost o gluma, nu mi-o luati in nume de rau [:D]

Fiecare face asa cum simte ca e mai bine, eu doar gandeam "cu voce tare", sa zic asa.

Vorba Andrei, nu am eu inima pentru blw, mi-a stat inima in loc cand l-am vazut pe bebe din videoclip cu ditamai bucatoaia de carne in gurita [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi ati trecut la pampers nr. 4?

Mai avem si noi vreo 6-7 bucati nr. 3 si pe urma deschidem cutia cu nr. 4.

Spre surprinderea mea, inca ii mai vin, nu o strang,, parca a avut o crestere rapida la un moment dat, dupa care a stagnat.

Si totusi, e mai grea, s-a lungit........... inseamna ca nu o sa fie o grasunica [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...