Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

Multumesc fetelor. Nu, nu renunt. Si ca sa le demonstrez ca habar n au cu cine se pun, o sa iasa cu scandal daca se face vreo manarie. Ot ca prin natura serviciuluii am cunoscut multi oameni de presa, cu care pastrez legatura. si nu e vb de presa locala. asa ca, ne vedem la stiri :))

Bravo, bravo, te susținem :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Arrya, daca te face sa te simti mai bine, reciteste capitolele in care mie mi-a fost scos un copil cu toata mana doctoruluui bagata vaginal in mine, la altul mi-au rupt intentionat apa si am asteptat 3 zile sa moara in burta (si eu ii simteam miscarile) si apoi era sa mor din cauza avortului provocat care a fost ca o nastere, pentru ca el era sus si transversal si nu cobora singur, fiind mort , plus scos 2 placente din care probabil una incepuse sa necrozeze....uita-te la minunea din bratele tale si fii fericita ca vei putea sa ii faci cat de curand un fratior / surioara.

[pup] [grup] de la noi toate pt tine:) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, m.ai facut sa plang... offff

Eu de obicei nu ma uit la filme de groaza, dar cred ca am trecut prin ce se putea mai rau, mi-am facut propriul meu film de groaza....Ma bucur ca acum pot sa scriu fara sa imi sara camasa pe mine de plans, mi-au dat  lacrimi pe care mi le-am sters (destul) de discret, ca am un ecran mare....

 

Ce am invatat e ca regretele nu mi-i aduc inapoi, trebuie sa ne multumim cu ce primim si sa ne gandim ca poate data viitoare va fi mai bine...Ah, si sunt recunoscatoare ca i-am simtind miscand in burta....e un lucru atat de frumos....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...