Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si Calin doarme intre noi si ma felicit singura pentru asta. E minunat sa te trezesti dimineata trasa de par de un omulet perfect cu zambet circular.

Cand avem chef de hanky panky il culc in patut, dupa ce terminam "date"-ul il luam inapoi. Calin doarme oriunde, deci il tinem cu noi de buna voie si nesiliti. Cand avea vreo luna l-am culcat in patut intr-o seara, si Dl. Sot era deja revoltat, si mi-a dat "ordin" sa aduc copilu`n pat imediat, ca el nu poate adormi fara el [:-)))] . Deci da, se poate sa ai o viata sexuala (foarte) activa si daca dormi cu bebe (aka cel mai minunat si mai vesel omulet din univers, care ne lumineaza diminetile si vietile - cra cra cra)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu e puturosel rau... Zilele astea ne luptam cu statul in fundulet, trage ma-sa de el, doar-doar ii iese din grija. Sta din ce in de mai mult, cu putin sprijin, a inceput chiar sa ii placa. De rostogolit, poate, dar nu o prea face. Se intoarce preponderent pe stanga, e parte din ritualul de nani.

 

Am iesit din categoria Baby sumo, in ultima luna a luat doar 400 de grame, 8,5kg, insa are deja 69 de cm. Incepe sa-mi fie dor de falcute si cutulite deja.

 

Oricum ar fi, sanatosi sa ne fie toti bebeii. Or sa si mearga, vorbeasca, injure :))))... Toate la timpul lor!

 

Nici eu nu am menstruatie, dar nici nu ma plang!

 

Bebe doarme la el in patut, insa dimineata dupa papa il iau la noi in pat si bagam inca 2-3 ore de somn, cele mai dulci.

 

Eu o sa imi fac niste analize de sange, de cateva saptamani ma cam dor articulatiile dimineata si azi la prima ora am avut niste super ameteli. Banuiesc o anemie si/sau lipsa de calciu. Om vedea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...