Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

 

La multi ani, Pitzi si Balerina!

 

Meeyyyy! unde ai fost? treci la raport! Cum e Andreiutu?

 

Maddutz, ce scumpa e Daria cum sta ea asa relaxata! Fara stres...

 

Va ziceam ca am racit, a doua zi nu am mai avut nimic. Fetei nu vreau sa ii dau med daca nu e musai...dar azi mi se pare ca are probleme in a respira...cel putin cand suge. NU mau stiu daca aici am citit ca oscilo se poate da la bb, in ideea un care i se pun sub limbuta 3 granule!? ca ma gandeam sa imi iau mie si sa ii dau si ei...sau sa merg la dr de fam? care de fiecare data sta si se uita la ea si zice: oare sa fie asa? sa fie altceva? cand am mers cu dermatita a zis sa nu o dau cu nimic, apoi am mers la pediatru si a zis ca nu exista sa nu o dai cu nimic.pt dermatita, ca i se scorojeste pielea si raman.urme....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioi! ce mai tanjeam dupa caltabosi, inainte sa se nasca! amu...toata ziua o pap din priviri [il]  mi-e ciuda ca vine toamna si, incet, incet, trebuie sa acopar cu haine pliurile alea dragalase [batcap]

Maddutz, tu de aia te ingrasi....sau mai bine zis de aia nu slabesti..daca tu papi din priviri toata ziua...mai bine acopera fata..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani! !!!!!! Sa ne trăiți frumuseti mici!

Mulsumim fetelor :*

 

Sim, the usual: cartofi, morcovi, pastarnac, sfecla. Ii pun mai multe pe masuta ca sa.si aleaga ea ce ii place. Ii cam plac toate :) maibe vreau sa iau broccoli, dar cum vom fi in deplasare, cred ca ii voi da fructe (măr, banana, nectarina, pruna).

Juli, unde plecati de ziua lui Pitzi, unde sarbatoriti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt trista ca ma intorc la munca la sf lunii, ca nu o sa o mai pot alapta exclusiv.

 Sunt si eu curioasa cum o sa faci...

 

Si eu o sa incep serviciul la 1 octombrie. Sunt foarte stresata de cum va fi. Am inceput diversificarea dar nu mananca mai nimic, tot sanul e baza. In plus acum e prima saptamana impreuna si cu bona...nu e usor deloc, mai ales pt mine. Eliza s-a obisnuit destul de repede.

 

Habar nu am cum o sa fac...sa ii dau lapte praf? Nu i-am dat deloc pana acum, nici in spital, la nastere.

 

Speram sa manance macar o masa completa pana la 7 luni...la inceput voi lucra doar part time, asa ca ar fi destul.

 

In rest despre noi: Eliza la 6 luni are 7.5 kg, 71 cm, sta in fund, se rostogoleste doar de pe spate pe burta, e super vesela si linistita, doarme cu mine, de trezeste de n ori noaptea dar adoarme repede la loc. Am inceput diversificarea clasica...nu manaca mai mult de 2 linguri.

 

Carla a inceput luni scoala, nu-mi vine sa cred ce fete mari am.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...