Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

:))

 

A mea donsoara s a trezit la 7 fara 20. La 8 jumate dadea semne ca ar dormi. am pus o la san...dar mai adormita au luat o durerile de gingiute si a urlat. am luat o in brate sa se linisteasca. i a sarit somnul si a inceput sa chiuie. m am pus in pat sa va citesc si pe ea am pus o in fund, intre picioarele mele. dupa o vreme de chiuit a inceput sa se joace cu plapuma si sa o tot traga sa o bage in gura...apoi am sesizat ca se apleaca prea des dupa plapuma...cand ma uit la ea...motzaia...isi scapa capul de somn. am pus o pe pieptul meu si nici nu a deschis ochii. Doarme linistita. Acum pare sa respire bine....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

.

O mamica super happy..Bravo!

Asa e Easy...desi scriu foarte rar (asa mi-e felul :)) va citesc constant...iti doresc cat de repede sa ajungeti tu si sotul tau parinti.

 

Pana atunci bucura-te de experienta profesesionala care va urma.

 

...din punctul meu de vedere si o asemenea experienta iti poate aduce multa bucurie, satisfactie si de ce nu un optimism de care poate acum duci ceva lipsa.

 

Te imbratisez cu drag

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sincer nu mai cred nimic....Sau mai bine zis nu vreau sa mai imi fac niciun fel de speranta....Cu cat ma gandesc mai mult cu atat sunt mai pesimista...

 

Alex [flo2]  [pup]

Am scris ditamai mesajul, apoi l-am sters, pentru ca mi-am dat seama ca e usor sa vorbesti de pe margine [pup]

Lasa lucrurile sa vina de la sine, adica....... tu faci tot ce e de facut, proceduri, controale samd, insa stii ca puterile noastre sunt limitate (si ma gandesc in primul rand la doctori), trebuie sa vina si de sus.

Imi povestea Maryella despre niste cazuri incredibile, adevarate miracole, femei care aproape au sfidat medicina si au  copii sanatosi, conceputi natural.

 

Of, mai bine tac...... vorba lui Eminescu:' E usor a scrie versuri/Cand nimic nu ai a spune/Insirand cuvinte goale/Ce din coada au sa sune."

Ma [ruga] pentru tine si cred cu tarie ca vei duce la termen o sarcina si vei naste un copil sanatos si frumos [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...