Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, se numeste negociere, iar in negocieri am ceva experienta....pe care sper sa o completez cu brio in DE

Copiii sunt mari negociatori (si santajisti :))))

Deci la anul sigur o convingi pe Maddutz sa spuna tot [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Dă la mama sa te pape:)))

Miroase a love???? [fal] [soc] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

e bine acum multumesc

vesel ca de obicei, toata ziua e cu gura la urechi

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gif20140901_185848.jpg

 

si puturos [batcap] [batcap] nu vrea deloc sa stea in picioare

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gif20140901_185520.jpg

Doamne, ce frumos este!!!

Ochii aia............ eu am avut de cand ma stiu o maaaare slabiciune pentru ochii albastri!

 

Lasa-l mai usor cu statul in picioare si mersu, cand o sa inceapa vei duce dorul vremurilor cand unde-l puneai, acolo statea :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat e de scump Andreiutzu! Lasa Meey,ca are vreme sa meara in picioare...fetele de abia au zis ca incep a merge de a busiea si tu vrei ca Pitzi direct in picioare?

vreau prea multe nu????

cred ca o sa fiu o mama imposibila cu asteptari prea mari [batcap] [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

La multi ani, Pitzi si Balerina!

 

Meeyyyy! unde ai fost? treci la raport! Cum e Andreiutu?

 

Maddutz, ce scumpa e Daria cum sta ea asa relaxata! Fara stres...

 

Va ziceam ca am racit, a doua zi nu am mai avut nimic. Fetei nu vreau sa ii dau med daca nu e musai...dar azi mi se pare ca are probleme in a respira...cel putin cand suge. NU mau stiu daca aici am citit ca oscilo se poate da la bb, in ideea un care i se pun sub limbuta 3 granule!? ca ma gandeam sa imi iau mie si sa ii dau si ei...sau sa merg la dr de fam? care de fiecare data sta si se uita la ea si zice: oare sa fie asa? sa fie altceva? cand am mers cu dermatita a zis sa nu o dau cu nimic, apoi am mers la pediatru si a zis ca nu exista sa nu o dai cu nimic.pt dermatita, ca i se scorojeste pielea si raman.urme....

ii poti da oscilo. dar, parca, eu nu i-as da 3 granule sub limbuta. i le-as topi intr-o cantitate foarte mica de lichid (apa plata) pe care i-as da-o sa o bea (cu pipeta, daca e cantitate mica de apa). daca tu crezi ca le poate tine sub limbuta, e ok [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor!!!!

La multi ani Emma si Daria!!!

Da ce e cu voi asa vorbarete de la prima ora? Ema, ce ai pus in cafea si ceai (am vazut ca tu ai fost azi de serviciu)?

Meey, in sfarsit ai aparut...tare frumos e Andreiutzu'...nu te mai stresa cu statul in picioare ca are timp...toata viata va umbla si fugi, lasa-l sa se odihneasca acum..

Julia, ai trecut la papat de bulane? gata cu pupatul (linsul) de ecrane? [soricel]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau prea multe nu????

cred ca o sa fiu o mama imposibila cu asteptari prea mari [batcap] [batcap] [batcap]

Meey, nu e bine sa il fortezi, poti fara sa vrei sa ii provoci mai mult rau....tu vrei sa mearga de la 6 luni?

Nu mai avea asteptari prea mari (cum a avut mama de la mine), orice succes ti se va parea o normalitate si il vei creste frustrat si incapabil sa se bucure cu adevarat...(ca mine:(( )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

l-am dat! ...in stiinte! [soricel] [soricel] [soricel]

[:-)))]

Pai daca l-ai dat (banuiesc ca l-ai si luat), atunci vrei sa devii la anul academician?

Macar sa iti prezentam onorurile....uite, eu ma ofer sa fac pe baby-sitterul cu balerina ta cat inveti tu pt academician...Offff, de ce nu mi-a placut si mie cartea????!?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Meey, bucură-te de Andrei asa cum e, dă-i şansă să se dezvolte in ritmul lui. Părerea mea nesolicitata, cel mai sigur mod să-ți indepartezi copilul e sa ai asteptari prea mari de la el. Tu o sa fii vesnic nemulțumită iar el o sa simta mereu ca te-a dezamăgit. Crezi ca poate ieşi ceva bun din asta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...