Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

Si eu la fel foloseam, dar ma enervam ca mereu trebuia sa ma aproviionez cu hartiute, pe care nu le gaseam oriunde, asa ca am luat silicoane :)))

Drept îi, dar îmi place cum arata in hartiute, dacă as fi mai mana sparta as lua din cele cu desene si colorate, dar ma abțin... am luat in schimb suport pentru display :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vreau sa cumpăr forme de briose (de silicon). Or fibune? Vreau sa.i fac spanac cu ou in ele.

Da, sunt foarte ok.

Meey, ce zâmbăreț ai tu acolo!

Miha, mă bucur că ai mai dat un semn de viață! În legătură cu papa...cât timp ești la program scurt ai putea lăsa lm muls sau lp bonei, dar și pireu, poate cu ea va fi mai dispusa să mănânce altceva decât țiţi?

Ema, tu incepi direct full time?

Doamne, ce greu trebuie să vă fie...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Sunt si eu curioasa cum o sa faci...

 

Si eu o sa incep serviciul la 1 octombrie. Sunt foarte stresata de cum va fi. Am inceput diversificarea dar nu mananca mai nimic, tot sanul e baza. In plus acum e prima saptamana impreuna si cu bona...nu e usor deloc, mai ales pt mine. Eliza s-a obisnuit destul de repede.

 

Habar nu am cum o sa fac...sa ii dau lapte praf? Nu i-am dat deloc pana acum, nici in spital, la nastere.

 

Speram sa manance macar o masa completa pana la 7 luni...la inceput voi lucra doar part time, asa ca ar fi destul.

mai ales ca e part time, nu poti sa te mulgi?

of, fetelor, nu stiu cum va puteti rupe pentru a merge la servici. stiu ca de nevoie, dar greu cred ca va e!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca l-ai dat (banuiesc ca l-ai si luat), atunci vrei sa devii la anul academician?

Macar sa iti prezentam onorurile....uite, eu ma ofer sa fac pe baby-sitterul cu balerina ta cat inveti tu pt academician...Offff, de ce nu mi-a placut si mie cartea????!?

la annu' am alt examen [soricel]

da' tu ce crezi, ca mie mi-a placut cartea?! [batcap] da' parca...ma urmareste si se tot lipeste de mine! habar nu am ce s-a intamplat! la cat sunt de comoda... [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai ales ca e part time, nu poti sa te mulgi?

of, fetelor, nu stiu cum va puteti rupe pentru a merge la servici. stiu ca de nevoie, dar greu cred ca va e!

Nu stiu cum e la voi dar la mine nu iese mai nimic cu pompa. In plus ma si doare...o urasc.

 

Desi legume nu mananca mai deloc, de saptamana viitoare o sa- i dau si fructe

Poate ii plac mai mult. Interesul meu mare e acum pt inlocuirea mesei de la 10. Atunci voi fi la munca.

 

In afara de problema mancatului eu ma bucur ca ma intorc la job. Imi place mult si simt lipsa.

 

Aaa, de luni o sa merg si la sala. Trebuie sa slabesc...pe langa felul in care arat (dizgratios) nu ma incap hainele. Asa ca am motivatie in plus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...