Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

In afara de problema mancatului eu ma bucur ca ma intorc la job. Imi place mult si simt lipsa.

 

Aaa, de luni o sa merg si la sala. Trebuie sa slabesc...pe langa felul in care arat (dizgratios) nu ma incap hainele. Asa ca am motivatie in plus.

ufff...toata vara am umblat in 2 perechide pantaloni si 2 bluze. imi e si lehamite de ele, da' si sa-mi cumpar altele nu-mi vine! cat despre cum arat...nu-mi vine nici sa ma uit in oglinda [smulgpar] [fri]

dupa ce ne mutam, ma reintorc si eu la aerobic [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

maddutz, dar ce pozitie are balerina...

si andrei de meey are ochi ff frumosi

 

Vreau sa cumpăr forme de briose (de silicon). Or fibune? Vreau sa.i fac spanac cu ou in ele.

sunt bune si usor de folosit

 

Nu stiu cum e la voi dar la mine nu iese mai nimic cu pompa. In plus ma si doare...o urasc.

bine ai revenit pe aici

unde ai gasit bona?

dupa 4 luni se regleaza productia si cica se produce pe loc exact cat mananca bebe. De aia nu poti sa scoti mai nimic. M-am chinuit si eu 2 zile sa scot cand am fost la nunta si am apelat la stocul din congelator. Vestea buna e ca lactatia se mentine atata timp cat nu lasi pauza mai mare de 6h intre alaptari.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Balerina si Pitzi!!! Sa va faceti mari si norocoase!! Doamne, cand au trecut 6 luni deja?

 

Am.admirat Balerina si pe Andreiut, si Ema de Ema :D. Frumosi copii, dar era de asteptat!

 

Noi ne revenim dupa o dimineata atipica: trezit la 7 si fugit la clinici pentru recoltare... El exudate, pe nemancate :(, eu sangele de care va ziceam ieri. Si ploaua dimineata, uf, urat a fost.

 

Am ajuns pe la 10 acasa si ne-am culcat, eu m-am trezit la 11, bebe abia acum da semne. La recoltare a fost model, s-au minunat tanticile de acolo, cica "Uite cum se chinuie sa nu planga".Baiatu' lu' mama :P (cra).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...