Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

la annu' am alt examen [soricel]

da' tu ce crezi, ca mie mi-a placut cartea?! [batcap] da' parca...ma urmareste si se tot lipeste de mine! habar nu am ce s-a intamplat! la cat sunt de comoda... [batcap]

Examen pt ce, ca nu mai inteleg?! Te dublu-specializezi? I-a placut cartii de tine, daca tie ti-a fost mai indiferenta....:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arrya, ce bine!!

 

Am ras de numa cu buchetul, care l-ati prins nu-i faceti o poza sa vada si celelalte?

 

Nu am net bun, de aia ma misc mai greu cu pozele se pare. Poze de la numta nu am inca, doar vreo doua facute cu telefonul. Mai precis una.

 

No, almost a week later, a fost bine, F s-a intelea de minune cu bona, au venit cu mine de la 7 dimi. Am fosg ok si cu machiajul, pe gene mi-am pus cake mascara cumparata din state, nici o reactie adversa.

 

Si ziua a trecut ok...fara alai, fara staroste, fara aruncat de buchet (decat aici :) fara furat de mireasa. Dansul ne-a iesit fain, abia aatept sa il vad pe film, apoi Mr a cantat cu tenorul...super fain, el are voce buna. Am avut photobooth, s-a prostit lumea la poze. Florile au fost supeebe. Am facut o masa pt copii cu chestii de colorat si mancare pentru ei, au fost o grada si s-au distrat. Ce feedbackuri am primit- a fost o nunta bine organizata, s-a simtit mana mea, light, relaxanta. Eu ma bucur ca am avut o nunta sa-mi placa si care a placut si altora totusi. Si cel mai tare ma bucur ca nu a fost un stres pt F. Avea camera lui, i-am dus patut, jucarii, s-a plimbat pe afara in manduca, a dormit, nu l-am dus in sala deloc.

 

Si New si Dl New sunt niste draguti, mi-au adus flori. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...