Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

Ce e guguluf ?

Un fel de chec, dar cu o forma specifica https://www.google.ro/search?q=guguluf&client=firefox-a&hs=agz&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Q_sJVL1BlNvsBuGugKgI&ved=0CB8QsAQ&biw=1366&bih=601

Compozitia poate varia, de la simpla, cu cacao, cu rahat, fructe uscate, stafide, mere etc etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara!

 

Vazut-am printesica de Silvia superba, Andrei de Poca am ratat, si am mai vazut bb de Karryna...bulanos frumos!

 

New, cumva la nunta la care ai fost, pe mireasa o chema Cosmina? Am o prietena...cunostinta de fapt, fosta colega de fac, care s a maritat de curand si cred ca tot acolo...dar nu mai stiu daca acu 2 sapt sau acu o sapt....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai pot de draci cu femeia curului! NU O MAI SUPORT! Imi vine sa plec de nebuna si sa nu ma mai uit in spate.

Sa stea in casa lu' fi.su cu tot neamu' ei. Atata jeg, nesimtire si puturosenie nu am.intalnit in viata mea la o femeie. Cat mi suporta sa mai zaca in nesimtire?

Nu ii ajunge ziua pt somn si stat la tv. Fata o tine doar daca i.o dau eu in brate ca am nu stiu ce treaba si nu vrea sa stea in carut langa mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai pot de draci cu femeia curului! NU O MAI SUPORT! Imi vine sa plec de nebuna si sa nu ma mai uit in spate.

Sa stea in casa lu' fi.su cu tot neamu' ei. Atata jeg, nesimtire si puturosenie nu am.intalnit in viata mea la o femeie. Cat mi suporta sa mai zaca in nesimtire?

Nu ii ajunge ziua pt somn si stat la tv. Fata o tine doar daca i.o dau eu in brate ca am nu stiu ce treaba si nu vrea sa stea in carut langa mine.

Julia :(( Chiar nu are nici un plan să plece?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu are niciun gand de plecare. Nu vede ca nu o vreau? Ca ma descurc mai bine cand nu e ea acasa?

Fi.su o vede ca pe "saraca mama" (vorba reclamei). Isi misca curul doar cand tre sa vina fi.su acasa.

Pur si simplu imi vine sa urlu cand o vad atat de delăsătoare. Prefer o soacra care sa ma cicaleasca din cauza cirateniei, decat una care sta si zace in jeg si nu o deranjează. Daca ar ramane casa asa in stadiul in care este, pe ea nu ar deranja.o. nu are nimic impotriva sa.si tina hainele prin pungi in loc sa si le bage in sifonier. Oare asteapta sa i le bag eu?

Tot urlu de nebuna ca trebuie facuta ordine in casa. In fiecare zi fac cate putin, dar coana nu se sinchiseste nici macar sa pastreze, nu sa faca.

A pus ieri trei borcane de murături si atat, nici macar nu a strans in urma ei. Daca face ceva, cine puii mei mai doarme?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim frumos de aprecieri, am umblat toată ziua creanga, acum am adormit fata si v-am citit

 

Poca, ce băiat mare, el seamănă cu tine iar tu semeni cu mama lui Bruce :)))

 

Kary, un zâmbet cu dinți de milioane :)

 

Gina, acum vreau si eu guguluf din acela, cu orice-ar fi el :)

 

Bujor, ce fain ca a ieșit asa cum ai vrut. Eu m-am ferit de buchet ca nu vreau si a 3a nunta, deci nu-i la mine. Suspectul principal as zice ca e Gina :))

 

Julia, trimite-o la şcoala de corecție pt soacre

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...