Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

Poca e adorabil Andrei cum sta el in carutul de papusi.

care Bruce?

Bruce Willis. Și al meu miniB e treaz de la șaseeeee! Stă co ochii lui mari și negri țintiti la mine și gângureşte. Și mie mi-e un somn...şi parcă văd că imediat se trezește și Ana Maria...Gina, o porție dublă de cafea, te rog :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata fete si eu ma cafelesc cu voi

Easy lipsesti de la cafea??? Esti bine

 

No am ajuns la concluzia ca prea mult somn strica

Am dormit de la 1.30 la 6 cand m-am trezit,m-am imbracat,spalat si top pe usa.

La poarta mi'am dat seama ca e sambata....si eu sambata nu lucrez :-D:-D:-D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey...... [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Fete, cum reactioneaza ai vostri cand va vad cu prospul in cap, dupa baie?

Frumos? Urat? Au vreo reactie sau sunt indiferenti?

 

A mea data trecuta a plans, parca s-a speriat de prosopul meu, iar acum se uita cam urat la prosop, da sa zambeasca, dar tot serioasa si intrigata este, nu intelege ea ce a crescut la mami in cap [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi!

 

Ne-am intors de la tara, a fost ff bine, N a fost cuminte. Dar, de cand ne-am intors, e agitata, urla cand vrea sa doarma, o linistesc cu greu. Si de cand au mai crescut dintisorii (2 jos) sta cu limba putin scoasa, ca si cum e mirata de cum simte acolo.... Oare o fi stresata de nou? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ,

 

Pocha , Silvia , sa va traiasca minunatiile ! Kary , eu nu am vazut bebe :(

 

Arrya , ma bucur mult pentru a voi , Dumnezeu este mare !

 

Mai demult v-am povestit ,cand am facut FIv am fost cu o prietena romanca de aici , ne-am nimerit in aceeasi zi , una dupa alta , ea era la 5 -le-a FIV

, pierduse si un ovar fin cauza tratamentelor ... Dar , din pacate , la ea nu reușise iar . Cred din cauza situației dureroase am intrerupt legătura , a trecut un an si am hotărât sa o contactez (ne-am mai scris SMS-URI )si ce credeți , la al 8-le-a Fiv, ultimul pe care putea sa il mai faca , a venit bebe , este însărcinată in 16 saptamani ! Azi ne întâlnim sa ii dau si niste haine de gravida :) am reluat discuțiile ca si cum nu a trecut un an in Care nu ne-am văzut . Am plans de bucurie :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, si N se uita ciudat cand am prosopul pe cap, sau cand imi desfac parul, ca ea ma stie cu el prins in coada sau coc. Dar de plans nu a plans. Plange insa tot mai des ca vrea ceva (sa bage in gura) si eu incerc  sa o pacalesc si nu mai pot, stie ce vrea si urla... Nu mai pot bea sau manca in fata ei ca vrea si ea. I-am dat sa bea apa din cana cu cioc de silicon si asa ii placea (nu stiu daca ii era atat de sete sau ii placea sa se joace) ca nu am putut sa i-o iau decat cu urlete. Si asa plange de zici ca o taie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vazut niciun bebe ... Iar de citit din urma nu cred ca voi apuca.

 

Sim, asa ma emotionez cand aud de femei ce se chinuie sa aiba copii....   stiu atatea care au si isi bat joc de ei....  Ma bucur pt prietena ta. Si eu am prietene cu care vorbesc rar si e ca si cum as vorbi in fiecare zi. Adica tot suntem apropiate si povestim despre ce am mai  facut cu aceeasi deschidere.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...