Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

Meey :) Bine că nu ai ajuns mai departe :)

Meey, chiar amuzanta faza. Am pățit-o si eu o data, eram in Moldova de Sf. Maria când e liber la noi dar la ei, cum nu corespund sărbătorile, am uitat complet, asa ca m-am trezit dimineața, m-am pus in fata calculatorului si așteptam să îmi vină de lucru. Am așteptat asa pana pe la 3 după-amiază tot mirandu-ma ca nu am nimic de lucru, pana m-a sunat mama sa ma întrebe ce fac si asa am descoperit ca e zi libera :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Meey;)))).....bine ca ti-ai dat seama la timp...

Legat de articol...no comment...

Gina, ai mei nu cred ca m-au vazut cu prosop in cap...tot timpul fac baie dupa ce ei dorm tun ca sa ma pot relaxa si sa nu fiu nevoita sa ies cu samponul in par si proaspat data cu gel de dus (am patit-o de cateva ori :D)...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New, a stat cu noi in bloc in baciu, e bona full time dar in weekeduri e evident libera. Noi apelam la ea si azi ca avem nunta sa nu ne plictisim. Are 24 de ani si o fetita de 5, si s-a inteles de minune cu F. Daca ai nevoie vreodata zi-mi si o intreb.

 

 

...si ne-a lasat balta. Suntem la nunta cu F.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele azi eram cu V în vizita unde eu am mâncat o para și fiindcă tot tragea către para, am zis sa ii dai și lui, era ff moale, am decojit-o și i-am dat-o. A supt f bine din ea și la un moment dat s-a înecat, deci nu gag, s-a înecat, era rosu la fata și încerca să tragă aer și hârâia, noroc ca nu m-am pierdut cu firea și i-am aplicat heimlich. Soțul se pierduse...

 

Eu una nu mai încerc Blw. II voi da bucăți mai mari când va fi timpul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...