Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Same here Kary :D a urlat ca-n codru...

Eu i le las in manuta ca sa se invete cu textura, sa isi dea seama cat de tare trebuie sa strângă ca sa nu le sfarme

Și nu le sfarmă? Că al meu toate le face piure :)

Eu îi dau în general mărunțite cu furculița, dar îl las și să încerce bucăți de alimente mai moi, gen pară, măr.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Holllla, cu intarziere.... Azi am lipsit de la apel dar motivat... Ieri se stricase forumul, ma panicasem...apoi i-am cump juma de dulap mamei si l-am transportat acasa(de la ikea) si acum ne-am intors de urgenta in buc ca socru-meu e ... Nu se simte bine. Probabil mai durraza cateva zile. Daca nu ar fi de plans, ar fi de ras. Complicat la ora asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat soacra-mea sa nu ii spun adevarul lui fi-su ca sa ajungem cu masina in regula, dar posibil sa nu il mai gasim in viata pe socru-meu... L-am luat incet, el nu s-a grabit delic, etc. cum intru in casa-soacra ca o floare. Zambitoare. Si mie imi tataia inima ca il gasesc mort si il mint pe barbatu-meu.... Offfff
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am mai pacatuit cu fructe, pepene, nectarina, piersica, mar. I le tin eu cu mana, mi-e frica sa i le las, dar el ma tine de mana si o indeasa in gurita. A rupt si bucatele si l-am lasat sa le inghita. Intr-o zi a iesit cu scandal mare cand i-am luat marul...

k

 

IDEM.

 

Maddutz, multu ca te ai gandit la noi. O doza nu e prea mult pt ea?

Oricum nu i am dat nimic, nici nu mai prezinta semne de raceala ( nici ma-sa).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offff Easy...

 

Deci ziceam ca nu i am dat nimic...am mintit. ii dau ibalgin cand nu se linisteste cu dintalaii. Am incercat calgel si dentinox....amorteste cat sa nu tina saliva in gura...dar fara efect...urla ca din gura de sharpe. asa ca i am dat ibalgin, cam o.doza.de 2,5 ml pe zi, maxim 2 si doar cand urla din cauza dintisorilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...