Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fata mea nu sta singura in fund .E f interesata de mancare Ma gandesc ls Blw.O sa.i cobor scaunelul de masa pt inceput si s.o mai pun cateva minute cu noi la masa.

La noi dintii nu se vad.Sper sa nu se grabeasca.

Eu am gatit suoa crema de legume,paste bologneze si hamburgeri dupa reteta lui Horia Varlan.Acelasi gust ca cei din comert dar cu ingrediente sanatoase si chifle facute de mine.Mi.au facut niste amici pastrav cu mujdei si am si maine.Deci pana marti nu mai grija mancarii.Yupiii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deeai m.am mai facut tort pt ziua sotului ca nu merita.

Julia aspira.i nasucul ca sa poata respira si manca.Stiu ca sunt polemici si pe acest subiect dar cand eu nu pot respira cu muci-si eu ii pot sufla,cum sa las bb sa stea cu ei in nas???

Ce-a făcut, cu ce-a greșit? :))

 

Eu nu i-am aspirat nasul ca parte a igienei zilnice, nu vad motive întemeiate pt asta, dar atunci când a fost bolnăvioară si cu muci i-am aspirat si i-am dat cu apa de mare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu I-am dat lui maimu' sa suga/linga: pepene rosu, nectarina, pruna, rosie.  a mestecat si nectarina si pepene rosu si banana.

azi a lins, muscat piersica turtita, ce I-a mai placut, a mestecat... si I-am mai dat morcov facut la cuptor, I-a placut mult, a muscat bucatele si l-a mestecat. am pus-o pe scaunul de masa si venea cu gurita dupa morcov pe tavita de la scaunelul  ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...