Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Suntem mari de acum. Stelute de iul aug 2013 ( 1 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 426
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cata, suntem cu gandul la tine si sa isi fi revenit mama ta. Chiar daca nu te ajuta, macar sa nu fie ceva in plus de facut

Sebi, e la fel, avem niste nopti groaznice. Reusim sa dormim ca ii tot bag eu tzatza in gura si el se alina la ea . Eu reusesc sa dorm cat de cat, dar sunt anchilozata rau de tot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor [flo2]

 

cata..greu cu familia...sper sa fie bine pana la urma...

 

sincer va compatimesc cu dormitul , oare ilinca e nesimtita , nu am stiut cand i-a iesit ultimul dinte , sa vedem la masele cum se va comporta , pana cum nimic nu ma face sa cred ca i-ar erupe ceva , doarme dusa...

 

 o zi minunata [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olimp bucura-te de aceasta perioada.... ca este bine sa beneficiezi si sa te rasfete steluza pentru ca meriti. Eu iti urez sa fie o perioada neintrerupta si sa nu treci prin asa perioade de oboseala pentru ca nu fac bine in situatia ta. Asa ca profita din plin pentru ca ai stelutza iubitoare care se gandeste la tine sa dormi linistita.

o pupam cu drag si sa aiba pofta de mancare indiferent daca ii apare sa nu dintisori.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

Te a ajuns rau oboseala Monicus. Iti doresc putere sa l poti alina pe Sebi in oful lui :-*

Catalina traieste momentul fara alte ganduri viitoare, ca altfel prezentul zboara nu apuci sa te bucuri de moment si ti faci probleme pt lucruri ipotetice. Si probabil stresul e degeaba.

Oxigen si voi cu plansete si dureri. Pup prichidelul sa i treaca repede ce are.

Olimp Ilincuta e inteleapta si simte ca in byrtica e ceva. Au un simt extraordinar. De aici si linistea ei ♡

 

Eu azi nu am facut minuni dar nici nu am stat. Tot ce am facut a fost o paine fara drojdie, cu maia.

 

Maria ce ai mai trebaluit?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...