Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Euro 2016


Recommended Posts

N-am mai scris nimic ieri, eram nervoasa  [zirea] . In loc sa fie "Hai, Romania!" a fost "Hai acasa, Romania!". Pana si nemtii au pariat pe noi, la inceput comentatorul zicea ca Ro o sa castige, ca la sfarsit sa ne numeasca jocul "schlampig" si pe buna dreptate (dezordonat, dezorganizat, eu as traduce chiar "de mantuiala). Raman la concluzia mea ca fara 11 m inca nu putem da gol din actiune. Nu asa.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Recunosc ca ma distreaza teribil remarcile citite peste tot cu asta suntem,echipa fara valoare si multe altele din categoria asta.

 

Pai e aceasi echipa pe care unii o vedeau calificata deja dupa meciul(plictisitor si neperformant )cu Franta,e aceasi echipa(necompetitiva si fara un Plan si tactica de atac)din meciul cu Elvetia,nu inteleg de ce aceste pozitii dupa meciul cu Albania?

 

Nu trebuiau prea multe observatii sa constati traten asta.

 

irealisti au fost cei ce au crezut din sentimentalism ca putem merge mai Departement.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt un microbist. Insa la partidele la care m-am uitat echipa Romaniei mi-a dat sentimentul de superficialitate si mediocritate. Am mai vazut mecuri de fotbal jucate si de alte generatii unele la fel de slabe valoric altele incomparabil mai bune. As dori sa spun ca nu ideea de a pierde sau de a castiga o partida mi se pare atat de esentiala cat mai ales modul in care ai pierdut sau ai castigat acea partida. Pentru ca este deplorant sa vad ceea ce am vazut. Personal felicit pe oricine si-a jucat sansa la maximum, are toata admiratia mea chiar daca nu a reusit intotdeauna. Asta inseamna sa fi invingator sa fi demn sa ai onoare de jucator.

Din pacate este exact opusul sentmentelor care mi le-au produs vizionarea acestor meciuri.

Pe de alta parte tehnic discutand consider ca cineva a trebui sa raspunda pentru aceste stil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa explic! Eu recunosc c-am sperat sa castigam meciul de aseara. Aici facem si pariuri la servici si aproape toti au tinut cu Ro.  Ma gandeam la 1-0 pentru noi, nu indrazneam mai mult. Asta pentru ca ma asteptasem sa joace mult mai prost in toate celelalte meciuri si am vazut ca, totusi, ceva, ceva, misca. Totusi nu ne-a batut nimeni cu 3-0 ca pe turci si nici n-am luat bataie de 2 ori ca albanezii. Dar mi-am dorit de la inceput sa vad un gol dat din actiune, nu numai din penalty. Din pacate, se pare ca doar asta ne reuseste deocamdata, si atunci e o problema, pentru ca n-avem mereu "norocul" sa fim faultati in careu. Daca treceam de grupe, eram sigura ca la urmatoarele meciuri o s-o incurcam, deci oricum prea departe nu ajungeam pentru ca nu avem cu ce.

 

In continuare, in ceea ce ma priveste, daca tot avem 2 cetatenii, vom tine trup si suflet cu Germanica (adica eu si baietii mei)  [pk] .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...