Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

te-am trecut in carnetel! [soricel]

(de bucurie, te poti duce sa faci vreo 10 flotari) [:-)))]

Maddutz, scoate-ma din carnetel ca nu mai am nivelul asta....si asa ma ierti si de cele 10 flotari :)))

 

In Germania vreau sa imi schimb total modul de alimentatie, vreau sa devin sportiva, pozitiva, .. sa nu ma mai recunoasca sotul cand ma viziteaza :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andra, salveaza-ma, nu e nimeni pe aici si eu vorbesc singura.....

 

Am vazut ca iar o sa va bucurati la anul de un nou mostenitor....Adevarul e ca George asta mic are o alura foarte interesanta, mie mi se pare din atitudine ca el chiar are ceva regal inca de la cateva luni....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahhh, si vreau sa testez tot ce pune Gina pe blog, mancaruri fara carbohidrati rapizi (fainoase) , cartofi...

 

Gina, sa stii ca am vazut ca ai muncit zilele astea... [pup]

Easy...... cea mai mare munca e sa le mananc [smulgpar] ........ si o fac doar pentru lm, altfel ajungeam la 70 pana la cununie [ascuns]

Pe blog mai scriu si eu cand prind ceva timp liber, adica doar cand dorm amandoi, altfel parca sunt vorbiti, cand doarme unul, ma solicita celalalt [fri]

 

Azi am program de copt ardei si vinete pentru congelator si de pus muraturi taranesti [help]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, salveaza-ma, nu e nimeni pe aici si eu vorbesc singura.....

 

Am vazut ca iar o sa va bucurati la anul de un nou mostenitor....Adevarul e ca George asta mic are o alura foarte interesanta, mie mi se pare din atitudine ca el chiar are ceva regal inca de la cateva luni....

Aici sunt...da...iar trebuie sa merg sa botez si pe al doilea [soricel]..nu-mi era destula strabunica-sa cu ceaiul ei cu tot ;))..Cine stie cand va ajunge rege...pana atunci se bucura ca e in centrul atentiei... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Easy, merge foarte rau tableta asta. Imi ia o jumate de ora sa scriu si sa postez un mesaj. N-am sarit pe el pt ca nu vreau sa se simta atacat. Il las pe el sa aiba initiativa. Dar nu m-am abtinut sa nu-i mangai pe cap pe amandoi si am zis ca-s barbateii mei. N-a dat semne ca l-ar fi deranjat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am program de copt ardei si vinete pentru congelator si de pus muraturi taranesti [help]

Easy, nu vrei sa ti-i trimit la birou pe amandoi, sa pot face si eu treaba? [biz]

Lui Mihai ii dai o lingurita si-l pui sa scobeasca in ghivecele plantelor din birou, iar Maria..... daca o cari in brate, ii faci goange si razi la ea...... uita de mine [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahhh, si vreau sa testez tot ce pune Gina pe blog, mancaruri fara carbohidrati rapizi (fainoase) , cartofi...

 

Gina, sa stii ca am vazut ca ai muncit zilele astea... [pup]

Si eu...si eu...eu dau vina pe Deas si zic "poate mananca el"...bineinteles ca nu vrea asa ca dau eu atacul...ieri am facut briose sarate si se pare ca ii plac....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...