Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy, dupa cafeaua calda vin eu cu galeata rece. Eu nu cred in revolutiile personale care incep luni, maine, de la anul sau de cand ma mut. Singurul moment pe care il avem e acum. Incepi acum sau te invelesti caldut in povestea lui maine. Maine e pentru speranta lucrurilor care nu sunt sub controlul nostru. Unde putem actiona si unde asteptarea nu aduce vreun beneficiu sa actionam.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici sunt...da...iar trebuie sa merg sa botez si pe al doilea [soricel]..nu-mi era destula strabunica-sa cu ceaiul ei cu tot ;))..Cine stie cand va ajunge rege...pana atunci se bucura ca e in centrul atentiei...

Andra, te duci de nasa?  O sa te coste ceva trusoul de botez :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bujor, ai mare dreptate! Si eu faceam tot asa...pana am zis ca gata, azi fac. maine vad eu. dar de atunci, in fiecare azi am facut sport cel putin juma de ora! De insanity ma tin, de pe burta si din talie s au topit. cate 5 cm intr o saptamana, de pe picioare si brate cate unul. Deci nu ma las,Clar pielea e mai bina si celulita muulllt mai putina. Pe banda rezist 30-35 min, mrrs combinat cu alergare! si face asa bine la pisic, vb Ginei!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, nu vrei sa ti-i trimit la birou pe amandoi, sa pot face si eu treaba? [biz]

Lui Mihai ii dai o lingurita si-l pui sa scobeasca in ghivecele plantelor din birou, iar Maria..... daca o cari in brate, ii faci goange si razi la ea...... uita de mine [alcool]

Ba daaaaaa, hai trimite-i cu DHL-ul sa ajunga repede, sa am timp sa ma bucur de ei pana apuci tu sa  te plictisesti gatind....Iti fac oferta de baby -sitting pe ora  si iti ofer si cateva ore bonus:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici la noi nu s a pus pb sa nu fie vaccinul...

 

Deci in weekend mergem la Cluj, iupiiii!

 

Legat de concurs..pffff, ma dau peste cap pt atestatul de agent de turism si ghid. Am trimis inclusiv mai la facultate, si spre surprinderea mea, am primit mail f repede. Cica ma poate descalifica la proba dosarelor daca nu am atestatul, dar ca pot sa il obtin pt ca am terminat facultatea si am experienta. Acuma caut sa vad cu cone sa iau leg de ma minister, sa vrtific un pic. Apoi daca e asa, tre sa dau iar test de limba, ca mi e expirat...apoi sa trimit actele la bucu. si sa astept. dar macar e osperanta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, dupa cafeaua calda vin eu cu galeata rece. Eu nu cred in revolutiile personale care incep luni, maine, de la anul sau de cand ma mut. Singurul moment pe care il avem e acum. Incepi acum sau te invelesti caldut in povestea lui maine. Maine e pentru speranta lucrurilor care nu sunt sub controlul nostru. Unde putem actiona si unde asteptarea nu aduce vreun beneficiu sa actionam.

Bujor, stiu teorie......Dar stiu si ca acum jelesc trecutul si ma pregatesc de inmormantare....mi-am ingaduit un timp sa ma vindec....cu riscul sa ajung mai rau...Nu inseamna ca imi torn prajituri pe gat, mai fur si eu migdale crude si niste prune....Pentru mine asta e un pas mare.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...