Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

Neata. Easy, merge foarte rau tableta asta. Imi ia o jumate de ora sa scriu si sa postez un mesaj. N-am sarit pe el pt ca nu vreau sa se simta atacat. Il las pe el sa aiba initiativa. Dar nu m-am abtinut sa nu-i mangai pe cap pe amandoi si am zis ca-s barbateii mei. N-a dat semne ca l-ar fi deranjat.

OK..de sarit nu ai sarit, cred ca ai facut foooooarte bine....Dar detaliile celalate ati apucat sa le disctuati? Sau macar ce program de vizita poate ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bujor, stiu teorie......Dar stiu si ca acum jelesc trecutul si ma pregatesc de inmormantare....mi-am ingaduit un timp sa ma vindec....cu riscul sa ajung mai rau...Nu inseamna ca imi torn prajituri pe gat, mai fur si eu migdale crude si niste prune....Pentru mine asta e un pas mare.....

Nu imi permit sa iti dau sfaturi in privinta relationarii cu trecutul..ma cutremur cand imi amintesc. Dar cred ca te-ar ajuta sa ai un proiect (eu am o vorba, ca nu mi-e bine cand sunt fara proiect) de care sa te ocupi activ. Si m-am distrat si eu cum ti-ai pus tarate in cap pentru niste prune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi permit sa iti dau sfaturi in privinta relationarii cu trecutul..ma cutremur cand imi amintesc. Dar cred ca te-ar ajuta sa ai un proiect (eu am o vorba, ca nu mi-e bine cand sunt fara proiect) de care sa te ocupi activ. Si m-am distrat si eu cum ti-ai pus tarate in cap pentru niste prune.

Niste proiectele am.....desenez mobila pentru amenajarea casei mamei, o cumpar, o instalam.....de Craciun vreau sa fie totul pus la punct...Sambata am ajutat 6h la montarea unor dulapuri..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...