Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mda...as avea ceva de zis....

am fost ieri sa comand mobila. surpriza: s-a scumpit! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

ca, de altfel, toate electrocasnicele pe care am stabilit sa le cumparam... [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

 

 

....cred ca de asta nu am nimic de zis: am ramas fara cuvinte! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

 

...precum vedeti si fara par in cap! [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda...as avea ceva de zis....

am fost ieri sa comand mobila. surpriza: s-a scumpit! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

ca, de altfel, toate electrocasnicele pe care am stabilit sa le cumparam... [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

 

 

....cred ca de asta nu am nimic de zis: am ramas fara cuvinte! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

 

...precum vedeti si fara par in cap! [batcap]

woow, cu cat?

Daca te ajuta cu ceva, dulapul de la Ikea proiectat de mine a ajuns cca 1000 de euro....e adevarat ca are 3 m latime...dar sincer ma gandeam ca scap cu vreo 15-20 mil....Si nu e in niciun caz lemn masiv....

post-84682-0-22817500-1410258990_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monic, mi-a raspuns la PM anda. mi-a spus sa am rabdare. am...

 

gina, ca sa-ti raspund la intrebarea ta in ceea ce priveste bonul de la emag, imi voi lua ceva de pe lista de electrocasnice. nu stiu inca ce anume...ramane sa ma hotarasc...

folosesti bonul ca sa acoperi diferenta de pret de la electrocasnice

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema, mie îmi place ce ai zis de slăbit. Eu vreau să slăbesc pentru că:1) Sănătatea, 2) Aspectul fizic și self esteem-ul. Dar cum am zero barat timp pentru mine e greu. Nu mănânc prostii sau porții mari dar mănânc haotic, masa de bază e seara, după ce vine soțul...Sper că odată ce merge fata la școală să reușesc să mă hrănesc normal.

Gina, vă urez să nu aveți efecte secundare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Felicitari fete pt kilogramele topite, mie de 3 săptămâni mi s-a stricat cantarul (sau in s-a terminat bateria ca nu am ajuns inca sa o schimb) si nu mai știu cum stau la numărătoare :))

 

Am apucat sa vad si sa admir bebeluși frumoși. Gina, Mariuca ta parca ar avea buzele făcute, asa de rosi sunt in poza :) Felicitari pt dintisor, deci îi crescuse de fapt

 

Bujor, toţi cred ca se freacă la ochi când sunt obositi si vor sa doarmă, a mea cel puţin așa face, nu cred ca ar trebui sa te îngrijorezi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...