Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz asa mi.a zis si mie Anda.

Poca same here legat de mancat haotic.Dar la mine nu functioneaza asta:stai sa inceapa gradi,sa vina toamna Eu am facut cum zice Bujor.Mi.am gasit motivatia si am inceput Azi.Nu stiu cum fac sa incep sa fac exercitii ca trebuie sa fie cineva acasa.

Ema la mine s.au adunat lucruri de la apartament,sotul e imprastiat raau, eu nu sunt f ordonata si la mine in casa nu sunt lucrurile cum trebuie.

Gina si eu vreau sa fac suc de rosii,sa coc vinete si sa pun muraturi.

Eu am gym la parterul blocului. Inclus în chirie. De fiecare dată când trec pe lângă el mă apucă remușcările. Dar nu am timp. Și după ce merge fata la școală...numai dacă îl duc și pe Andrei cu mine să mă asiste :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...Iti fac oferta de baby -sitting pe ora  si iti ofer si cateva ore bonus:))

Aoleu...... la cat esti tu de supermegacalificata............. ma usuci de bani [fri] [ascuns]

 

Bujor, stiu teorie......Dar stiu si ca acum jelesc trecutul si ma pregatesc de inmormantare....mi-am ingaduit un timp sa ma vindec....cu riscul sa ajung mai rau...

Chair,c e face socrul? Doamne, cred ca e cumplit sa asteptati........

Mai rau nu ajungi daca stai pe aici, nu te lasam noi [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am de zis, dar nu am timp [batcap]

Mai devreme am pus fata la san si, cu ochii pe forum, nu am fost atenta daca a prins mamelonul si ma dureaaaa, ma miram de ce ma doare asa ....... cand ma uit la ea, prinsese pielea aproape de mamelon si imi facuse ditamai ventuza [:)]

idem am patt si eu cu ventuza si am si multe de zis.

Si multa treaba dar ma duc la exercitui ca Robi e plecat cu ta.su si fata doatme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy , nici eu nu am cu cine vorbi , stau numai in casa :( as vrea sa interacționez cu lumea , dar si eu sunt dificila in a găsi persoane compatibile :( si nici nu sunt dispusă sa ma prostesc ...

 

Julia , hai sa ne împărtășim lipsa de chef :) motivul tau este vine întemeiat , este ce imi lipseste si mie . Inainte se opreau mașini sa ma admire si barbatii întorceau capul , acum sunt o umbra ca si interes :((( A se menționa ca sotul nu are treaba cu complimentele ... Doar in momentele intime .

 

Maddutz , ini pare rau de scumpire , adunate cred ca înseamnă ceva :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...