Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poca, n.am ce sa.i fac. Unde sa o trimit? Cu socra.miu nu vorbeste, noua ne tot povesteste cat de rau o ducea cu el. La cumnata.mea nu are unde sa stea. Nu imi place deloc sa o am in casa, dar pana la urma e ma.sa si nu am cum sa o gonesc. Deja m.am resemnat ca niciodata nu vom fi doar noi si copiii nostri. Ss vedem ce ne aduce anul viitor. Poate reuseste sa se angajeze in Anglia si sa ne mutam de aici.

Nu cred ca e ok asa...sa iti lasi tu casa cea noua ca sa aiba ea unde sta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Juli, ce-i cu gândurile astea? Si ce dacă nu te complimenteaza, ai prefera pe cineva care sa te complimenteze in fata si sa te înșele pe la spate sau sa nu îi pese de familie,sau alte cele? Eu nu pun asa mare preț pe vorbe, nu ne spunem in fiecare zi "te iubesc" dar știu că simțim asta. M-ar încălzi cu ceva sa îmi spună, m-ar face sa ma simt mai sigura pe el? Nu, pentru mine contează să fie alături de mine, de copil acum si de copii in viitor. Aberez, închei :)

Dar oare eu nu mai contez deloc?

Nu e vorba de complimente neaparat, mai degraba de o vorba buna...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, n.am ce sa.i fac. Unde sa o trimit? Cu socra.miu nu vorbeste, noua ne tot povesteste cat de rau o ducea cu el. La cumnata.mea nu are unde sa stea. Nu imi place deloc sa o am in casa, dar pana la urma e ma.sa si nu am cum sa o gonesc. Deja m.am resemnat ca niciodata nu vom fi doar noi si copiii nostri. Ss vedem ce ne aduce anul viitor. Poate reuseste sa se angajeze in Anglia si sa ne mutam de aici.

Crezi ca e o solutie?..si noi am lasat casa noua in tara pt ca nu mai suportam venirile si plecarile...cand pleca soacra, venea taica-meu si invers...si acum stam inghesuiti la bloc...daca as putea sa dau timpul inapoi, le-as face program de vizita...o data pe sapt cate 2 ore si gata...dar e vina ta de viata grea ce a dus-o soacra cu sotu-sau? Ea si-a ales...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele!

 

Prezent si eu pe aici...nu ma simt prea ok, iarăși, hmmmmm da.

Am fost si plecata vreo 2 zile (aproape) prin alte țări. Parca mai rau am făcut. Am gustat putin din libertatr si acum iarăși la " inchisoare" :)).

A facut si AC vaccinul de 5 luni. Aici se face la 3/5 luni si apoi pe la 1 an. A plans saracu'...

Mi-a zis ca e cam foarte gras,e muuult peste medie in graficul lor de aici: 8100 g si 68 de cm la 5 luni jumate.

 

Altceva, nimic nou sub soare. Fara chef, stresata si ...cam atât.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...