Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Julia , lăsa prostiile cu divortul , înțeleg perfect ce spui si da , cuvintele contează si eu am nevoie sa imi spună ceva , Off

Pe soacrele astea ce le-as plesni si le-as întreba daca lor le-ar fi convenit sa fie puse in Situațiile ce ne pun .

Căsnicia mea S-a deteriorat tot din cauza familiei binevoitoare ...

 

Alex , stiu , eu pe o insula singurica cu Andrei :( dar , cum am spus , legea compensării , alții nu au ce mânca , eu am si mai pot ajuta si pe altii, dar stau cuc ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doar eu vorbesc, doar eu glumesc, el saracu' trebuie menajat ca e lauz. Hai sa ma scuteassca ca aplic si eu aceeasi metoda ca si el. Daca el e obosit, ei bine, si eu sunt.

Julia, exact asa a avut si al meu program de cateva luni de m-am bagat in telefonul lui....verifica sa nu isi fi bagat vreo milfa coada....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Decat socializare cu oricine, doar de dragul de-a pierde vremea............. mai bine singura in curte cu copiii ori cu voi pe forum [grup]

Si uite asa radem cu un telefon in mana si o ceasca de cafea in fata si avem impresia ca socializam...nu prea e ok, trebuie sa mai facem si compromisuri...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Juli, ce-i cu gândurile astea? Si ce dacă nu te complimenteaza, ai prefera pe cineva care sa te complimenteze in fata si sa te înșele pe la spate sau sa nu îi pese de familie,sau alte cele? Eu nu pun asa mare preț pe vorbe, nu ne spunem in fiecare zi "te iubesc" dar știu că simțim asta. M-ar încălzi cu ceva sa îmi spună, m-ar face sa ma simt mai sigura pe el? Nu, pentru mine contează să fie alături de mine, de copil acum si de copii in viitor. Aberez, închei :)

Julia nu vorbeste despre declaratii, ci despre atentie si implicare....din pacate el probabil e ingandurat de responsabilitati si nu mai comunica....nicicum..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim, al meu nu ma complimenta nici in momentele intime, nici cand eram o frumusica. Îi mai bateam obrazul câteodată si ii spuneam ca alti "copii" si.ar dori sa ii bag in seama iar el nu apreciaza. Acum mi se cam rupe.n 4. Tare mi.e ca vom ajunge la divorț. Si parca nici gandul asta nu ma afectează.

 

Julia, Julia, de aia taceai tu malc, depresia cat casa....descarca=-te aici....eu sincer ma simt mai bine cand povestesc aici ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...