Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

Parerea mea e ca trebuie sa ii spui ca stii, ca aceste comentarii nu te ajuta, ca preferi sa te motiveze pozitiv....

pentru ca negativul nu merge, nu da rezultate...si al meu mi-a mai zis....nu e usor sa ripostezi....eu nu am nici scuza ca alaptez

Al meu mai glumeste cu mine, ca uite ce fund mare am, ca uite ce mustăți am :)) (știu că glumeste, nu ma supar) iar eu atunci îi arăt fata si îl intreb: îţi place? atunci sa nu comentezi ca nu ai dreptul :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby..yeeeeeeey...ma bucur pt voi...acum sunt curioasa cat timp mai trece pana la urmatoarea vizita...la cat zici ca e de topit dupa Aris si mai ales acum ca ii poarta numele, cred ca nu mult prea mult:)

Si eu sunt curioasa.

 

Easy, vezi? Eu n-am gandit-o asa. Eu m-am enervat un pic. Am zis ca ce se grabeste asa? Ca de-aia a venit, numai ca sa rezolve problema legala?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda...as avea ceva de zis....

am fost ieri sa comand mobila. surpriza: s-a scumpit! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

ca, de altfel, toate electrocasnicele pe care am stabilit sa le cumparam... [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

 

 

....cred ca de asta nu am nimic de zis: am ramas fara cuvinte! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

 

...precum vedeti si fara par in cap! [batcap]

vai, saracii de voi. parul macar creste la loc [pk] , dar banii [alcool]

sorry sa zic ceva supportive: sanatosi sa fiti ca banii ii faceti voi, eii, cum e acum [:-)))] ?

 

 

Al meu cred ca e lungut, are 70 cm si 7,350kg. Pune pe el tot foarte incet.

 

Mai am o grija acum, se tot freaca la ochi, mai ales canf e obo.

e lungut si bine pt varsta lui. daca e doar cand e obosit e normal, dar are ceva secretii trebuie urmarite, sters bb cu ser fizio si tratate daca devin excesive.

 

Eu am de zis, dar nu am timp [batcap]

Mai devreme am pus fata la san si, cu ochii pe forum, nu am fost atenta daca a prins mamelonul si ma dureaaaa, ma miram de ce ma doare asa ....... cand ma uit la ea, prinsese pielea aproape de mamelon si imi facuse ditamai ventuza [smulgpar]  (nea Caisa pseudojurnalist de mahala, ia si scrie la ziar [soricel] ).

 

Of of, mai mai............ bine ca nu ai zis si tu precum Meey, cu praful de ignore (mi-a placut teribil formularea :))))

Si eu simt uneori (mai des [fri] ) ca vorbesc singura/sunt plicticoasa/am praf de ignore, dar pe urma stau si judec: poate fetele sunt ocupate, la plimbare, sau poate chiar nu au nimic de comentat la insir-te margaritele mele [:)]

 

Ma doare capul de mor, dupa ce ne-am intors d ela vaccin am facut rapid o mancarica (sper sa manance si Mihai macar un pic [fri]), iar acum am conversez cu maria, care sta in pat langa mine si ma striga..... cand ma uit la ea, rade...... asta inseamna ca are chef de goange [copil]

Cand oi reusi sa coc ardeii si vinetele......... Dumnezeu cu mila [alcool]

saraca de tine, te-a  tzocait gresit Flaviuca, forumul e de vina [:)]

nu ma baga in seama, ma mai apuca si pe mine si imi revars oful, ca deh, suntem prietene si pot. si eu ma gandesc cam la lucrurile pe care le enumeri tu, dar uneori e asa bine sa te matzai [cupisi]

ia si tu ceva de cap macar sau vorba lui mamaia mea( Dumnezeu sa o ierte) schimba-l [:-)))]

 

Hey,

Sim, merci de intrebare. Sunt pe aici, dar fara chef.

Sambata seara am facut iar furia laptelui. Simteam ca explodez. Mi.a trecut, ma mai jeneaza un picut sfarcul.

 

Eu vreau sa slabesc pt ca imi doresc sa fiu iar admirata cand trec pe strada. Cam superficial motivul, dar asta ma face pe mine sa ma simt bine. Partea cu sanatatea este importanta, dar deocamdată nu.i acord asa multa atenție.

fara chef zici, deprimata as zice.

a supt bb mai mult de ai facut furia laptelui? sau mai putin pt ca papa bine solide?

 

E plin in parc de rusoaice fotomodele care au cate 2 copii...oare ce mananca de sunt asa scoabe? Stick-uri?

dap, I know the feeling, sunt si pe aici si ma intreb acelasi lucru: ce mananca dom-le specimenele alea?

am venit cu 2 variante:

1. sunt anorexice

2. mananca aer [:-)))] , cafea si tigari

 

Easy , nici eu nu am cu cine vorbi , stau numai in casa :( as vrea sa interacționez cu lumea , dar si eu sunt dificila in a găsi persoane compatibile :( si nici nu sunt dispusă sa ma prostesc ...

 

Julia , hai sa ne împărtășim lipsa de chef :) motivul tau este vine întemeiat , este ce imi lipseste si mie . Inainte se opreau mașini sa ma admire si barbatii întorceau capul , acum sunt o umbra ca si interes :((( A se menționa ca sotul nu are treaba cu complimentele ... Doar in momentele intime .

 

Maddutz , ini pare rau de scumpire , adunate cred ca înseamnă ceva :(

asa eram si eu mai demult, insa trebuie sa mai lasi si de la tine si sa inveti sa interactionezi cu mai multe tipuri de oameni, sa fii mai toleranta pt binele tau.

eu zic ca poti sa primesti mai multe complimente daca ii spui sotului ca iti face placere sa le primesti, nu neaparat sa fie de complezenta, sa te faca sa simti bine. comunicarea e f imp [flo2]

 

Bujor si Andrei se freacă tare la ochi cand este obosit :(

 

Diversificarea i pe mine ma enerveaza :(

si fetele mele aamadoua( Oani cand era bb si Emma acum) se freaca la ochi de somn,e normal.

diversificarea, nu sunt fan, dar gata, ne-au crescut micutii [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim, la tine nu e aceeasi situatie, cred ca are fantezii in 3 :)))

Mai, tu ai cimbru plantat pe undeva prin birou? [soricel]

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

....... in weekend ar putea petrece timp cu noi nu sa dea fuga la calculator, sa.si puna căștile pe urechi si sa se uite la filme.

Poate nu o face pentru ca nu mai regaseste atmosfera calda si palcuta de dinaintea crizei.

Trebuie sa-l "ajuti" in acest sens: fa ceva bun de mancare in weekend, eventual o trimiti pe soacra la plimbare o zi intreaga, te imbraci frumos, esti zambitoare si nu te mai plangi de nimic.

Are grija sa ma atentioneze mereu ca sunt grasa,

 

 

Da :-)

Felicitari!!! Cel mai bun lucru care i se putea intampla lui Aris: va avea tatic!

 

Al meu mai glumeste cu mine, ca uite ce fund mare am, ca uite ce mustăți am :)) (știu că glumeste, nu ma supar) iar eu atunci îi arăt fata si îl intreb: îţi place? atunci sa nu comentezi ca nu ai dreptul :)

Si al meu..... de fund, ca mustati (inca) nu mi-au crescut.

 Iar eu ma iau de burtica lui...... cand vine acasa din voiaj (un contract adica) e cam slab, asa ca am grija sa-l ingras rapid, sa ma simt si eu mai bine :D

Mai imi zicea/zice: nu ma deranjeaza daca ramai mai grasa.............. i-am spus sa nu-l mai aud, ncii nu ma intereseaza daca ild eranjeaza sau nu pe el, e destul ca nu imi convine mie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim, al meu nu ma complimenta nici in momentele intime, nici cand eram o frumusica. Îi mai bateam obrazul câteodată si ii spuneam ca alti "copii" si.ar dori sa ii bag in seama iar el nu apreciaza. Acum mi se cam rupe.n 4. Tare mi.e ca vom ajunge la divorț. Si parca nici gandul asta nu ma afectează.

No saracie. Da ce s-a intamplat Julia? Sa nu zici ca soacra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multu [pup]

Ti-am admirat si eu minunile (si pe voi doi, hi hi hi :))), Oani e superba iar surioara ii calca pe urme [il]

Cred ca iti creste inima cand le vezi [:)]

 

Adevarat!

mersi mult.

sa iti zic un secret: stii cui ii sta cel mai bine cu peruca: Oanei [il] , e a ei de la un costum Monster High, personajul Draculaura.

fetele sunt razele mele de soare, care imi incalzesc casa, inima si viata. suntem f mandri de ele.

azi ma uitam la casa mea din gradina si mi se parea ca vad un zambet mare pe ea, casa zambeste si ea, e completa acum.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...