Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

daca va bazati pe mine....Eu am mereu ceva de spus dar nu am timp.

Cand am timp stau cu voi nu am alte preocupari nu fb nu altceva.Ma mai uit la unele seriale pe Comedy central.

IN REST AM MEREU CEVA DE FACUT :ba mancare,ba curag,dereticat;spalat;calcat,scos copui afara,stat cu fata.

...Monica, sper ca intra si putin s#% cum zice Gina in ecuatia ta :))))

 

eu recunosc ca mai citesc pe buda [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

dar uneori e asa bine sa te matzai [cupisi]

De acord! [:-)))]

ia si tu ceva de cap macar sau vorba lui mamaia mea( Dumnezeu sa o ierte) schimba-l [:-)))]

 

Noi avem si continuarea vorbei: numai joia e deschis la abator [batcap] [:-)))]

am venit cu 2 variante:

1. sunt anorexice

2. mananca aer [:-)))] , cafea si tigari

3. au nutritionisti care le dau mancarea cu lingurita (daca madam Luciu a ajuns cum a ajuns dupa tripleti......... orice e posibil........... ma incurajez eu :))))

 comunicarea e f imp [flo2]

Este esentiala in cuplu (si nu numai).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, tu ai cimbru plantat pe undeva prin birou? [soricel]

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

 

Felicitari!!! Cel mai bun lucru care i se putea intampla lui Aris: va avea tatic!

 

Si al meu..... de fund, ca mustati (inca) nu mi-au crescut.

Iar eu ma iau de burtica lui...... cand vine acasa din voiaj (un contract adica) e cam slab, asa ca am grija sa-l ingras rapid, sa ma simt si eu mai bine :D

Mai imi zicea/zice: nu ma deranjeaza daca ramai mai grasa.............. i-am spus sa nu-l mai aud, ncii nu ma intereseaza daca ild eranjeaza sau nu pe el, e destul ca nu imi convine mie.

Mustăți, aka vreo 5 fire într-un colt care se tot încăpățânează să crească si pe care acum mai uit sa le "coafez" :)))

 

Si el zice la fel, ca nu-l interesează, dar ma simt eu :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu mai glumeste cu mine, ca uite ce fund mare am, ca uite ce mustăți am :)) (știu că glumeste, nu ma supar) iar eu atunci îi arăt fata si îl intreb: îţi place? atunci sa nu comentezi ca nu ai dreptul :)

eu ii fac la fel cand isi mai aduce aminte ca nu gatesc...si ii spun ca barbatii de obicei dupa ce se insoara se ingrasa, el a slabit si meritul e al meu...:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele sunt razele mele de soare, care imi incalzesc casa, inima si viata. suntem f mandre de ele.

azi ma uitam la casa mea din gradina si mi se parea ca vad un zambet mare pe ea, casa zambeste si ea, e completa acum.

Te inteleg perfec, la fel simt si eu :)

Nu doar casa, dar si eu ma simt completa acum, cand il mai duc pe Mihai pe la sora-mea, parca imi lipseste o mana.......

 

care e faza cu cimbru? e afrodisiac [:)] ?

Nu cred (adica nu stiu).

A fost o gluma la un moment dat intre noi si a ramas relationat de s%& [batcap]

 

eu recunosc ca mai citesc pe buda [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  

Eu acolo am o carte mare de gradinarit [flo2]

As putea sa-mi duc si cartea cu plante medicinale [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

dar uneori e asa bine sa te matzai [cupisi]

De acord! [:-)))]

ia si tu ceva de cap macar sau vorba lui mamaia mea( Dumnezeu sa o ierte) schimba-l [:-)))]

 

Noi avem si continuarea vorbei: numai joia e deschis la abator [batcap] [:-)))]

am venit cu 2 variante:

1. sunt anorexice

2. mananca aer [:-)))] , cafea si tigari

3. au nutritionisti care le dau mancarea cu lingurita (daca madam Luciu a ajuns cum a ajuns dupa tripleti......... orice e posibil........... ma incurajez eu :))))

 comunicarea e f imp [flo2]

Este esentiala in cuplu (si nu numai).

 

urma sa revin cu comunicarea: vorbesti cu partenerul despre tot, toti, toate, subiecte placute sau neplacute, se despica firul in 4 la orice. cu calm si dimplomatie subiectele mai hot/ care ar genera certuri.

tocmai pt ca sunt 2 capete sunt 2 minti diferite care nu se updateaza ca programele pe pc ca sa stie unul ce ii trece prin minte celuilalt.

e ok sa discuti in contradictoriu, totul e sa stii cand sa te opresti sa nu degenereze in cearta urata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu acolo am o carte mare de gradinarit [flo2]

As putea sa-mi duc si cartea cu plante medicinale [pk]

Ma batea gandul sa pun o tableta in perete, chiar in fata tronului, dar am zis............ nu, aici ar mai lipsi [batcap]

 

Baby, bucăţică buna mini-ungurul tau, îmi pare că începe să mai fure cate ceva si de la tine

Si eu as zice la fel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...