Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

de unde naiba sa aiba nutritionisti, Gina, ca isi manaca din fund( scuze de expresie) de alde rusi si alte natii rusnace veniti aici sa stranga bani, stau cate 15 intr-o casa mizera, claie peste gramada si cand merg la Lidl/ discount shops, nu isi iau decat niste spaghete, 10 cutii de rosii in bullion, cereale la copii, lapte, suc de porto, paine, unt si cam atat.

 

da, cred ca as slabi si eu daca as avea dieta asta, as slabi de sila sa mananc numai astea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahhh...si eczema cica e psoriazis. Dar nu prea seamana cu ce am vazut eu pe net. Sau poate o fi o formă mai ușoara.

Si al meu se freaca la ochi cand se trezește din somn, cand mananca si cand ii e somn.

La AC?? Psoriazis?? Cum saracie psoriazis la 5 luni? Si cu ce ti-au zis sa-l dai?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi mult.

sa iti zic un secret: stii cui ii sta cel mai bine cu peruca: Oanei [il] , e a ei de la un costum Monster High, personajul Draculaura.

fetele sunt razele mele de soare, care imi incalzesc casa, inima si viata. suntem f mandre de ele.

azi ma uitam la casa mea din gradina si mi se parea ca vad un zambet mare pe ea, casa zambeste si ea, e completa acum.

Ema, daca nu stiam ca esti fericita, as fi zis ca iti lipsesc niste tigle de pe casa,.... Da Doamne sa simt si eu asa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema, daca nu stiam ca esti fericita, as fi zis ca iti lipsesc niste tigle de pe casa,.... Da Doamne sa simt si eu asa...

easy, mai sunt nori. dar daca vorbim despre problemele noastre se rezolva, cand nu se mai poate il/ma anunt/a.

de ex vreau si eu s#% mai des.  el zice ca nu prea avem timp,  ca e casa plina, etc. if there is will, there is will, eu nu am de gand sa astept pana peste x ani. am vb despre noi daca ne mai placem asa cum suntem acum, mai ales eu ca sunt mai voluminoasa [fal]  [batcap]

el spune ca ma place indifferent, eu oricum o sa mai dau jos, am mai slabit un pic.

asa ca lucram in sensul asta, altfel ce am sa fac sa merg sa imi caut vreun Ionica ( am glumit cu el pe tema asta si am ras mult)? nu, intai ii spun lui si vedem cum rezolvam [pk]  satisfacator sper [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

care e faza cu cimbru? e afrodisiac [:)] ?

Mi-am amintit [:D]

Eu am spus ca fasolea fara cimbru e ca s%& fara preludiu...... merge si fara, dar este mult mai bun/a cu............. iar Easy a retinut doua cuvinte din fraza asta: cimbru si s%& [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Acum nu putem manca fasole sau folosi cimbru fara sa ne gandim (si) la s%* [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...