Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maria a facut un guguloi mic la intepatura si e un pic rosie. Doctora m-a avertizat ca e foarte posibil, din cauza grasimutei, si mi-a spus sa-i pun un supozitor (sau sa-i dau ceva siropel) sa nu o mai doara piciorusul.

Si sa ii pun o felie de lamaie la piciorus, cica este antiinflamator mai bun decat foaia de varza.......... de ce nu am stiut cand aveam sanii beton? [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi cum ii adormiti? F a adormit pentru prima data singurel, nu la san si nu in brate. Ba mai adormise candva pe la 3 luni parca.

Nu mi s-a intamplat niciodata. Nici in carucior/wrap nu adoarme [batcap]

 

aaaaa, si lui Zoard i-au plecat urechile la plimbare:(  la noi se zice ca ii "fules", nu stiu in romana cum vine. urechios?

Vrei sa spui ca are urechi clapauge? Nu pare in poze (apropo, poza e bestiala [il] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai revenit, surioara [pup]

Ce dor mi-a fost de tine!!!

Z. e superb, e bun de reclama........ iar cu jucaria........cunoastem, papa/studiaza tot ce prinde [batcap]

ieri i-am pus cateva monede de 1 ban in flaconul ala, si acum e jucaria preferata. am vrut nasturi colorati, da' n-am. si ce scrie pe sticla azi am vazut:)))

mersi de primire;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi cum ii adormiti? F a adormit pentru prima data singurel, nu la san si nu in brate. Ba mai adormise candva pe la 3 luni parca.

si la mine adormea singurica pe la 3 luni. adormea...da' s-au dus vremurile alea! cum s-au dus si alea cand nu se trezea toata noaptea! [batcap]

acum se trezeste cam de 2 ori. nu ma plang, e ok!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu il mai ridic in picioare, il tin de mijloc si il misc cumva rotit cand spre stanga cand spre dreapta si ii cant "I like to move it, move it". ii atarna mainile si rade in hohote. tre' sa-l filmez. cu asta am asociat shake that nappy, si mi se pare haios:)))

 

voi le puneti filmulete de pe youtube, gen "twinkle twinkle little star" si "five little monkeys", sau toate sunteti impotriva? lui Z ii plac tare mult.

 

de adormit adoarme la san (tot mai rar) sau plimbat in sling (tot mai des). cu plimbatul, dureaza cam 5-10 minute daca ii nimeresc momentul. daca incep prea repede dureaza mai mult, daca intarziu tot asa, doar ca e si agitatia mai mare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...